Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha felvételi elött elszívok...

Ha felvételi elött elszívok egy szál cigit akkor jobban tudk majd figyelni?

Figyelt kérdés

A ciginek ugye nyugtató hatása van. Jó hatással lenne a rám ha elszivnék egy szálat a felvételi elött?

14/F


2012. jan. 19. 18:09
1 2
 1/14 Macs1209 ***** válasza:
100%

Ez baromság. A nikotinnak élénkítő hatása van, de

nem ér annyit, hogy emiatt dohányozz.

2012. jan. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2012. jan. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
és nem beszélve a kellemetlen szagokról.
2012. jan. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

inkább ezt a videot nézd meg !! itt a technika:D

http://www.youtube.com/watch?v=stB4Q738taM&feature=related

2012. jan. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%

Nem, ha láncdohányos vagy vagy régóta szívsz, akkor valamennyit nyugtat, de nem éri meg.

A nikotinnak élénkítő hatása van, de belélegzel vele egy rakat szén-monoxidot és rákkeltő részecskéket, amitől csökken véredben lévő oxigén mennyisége, stb. Hosszú távon vagy relatív nagy adagban pedig a nikotin is méreg.

2012. jan. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

én még mikor cigiztem, rendszeresen, akkoris próbáltam vizsgák közben minél kevesebbet szívni, hogy vizsga előtt közvetlenül ne kívánjam. Aki láncdohányos, annak azért érdemes vizsga előtt cigiznie, mert nehogy koncentrációs zavarai legyenek az elvonási tünetek miatt :D Nekünk viszont azt mondták, hogy ha cigizünk is néha, vizsga előtt nehogy szívjunk, mert ahogy megnöveli a szervezet szénmonoxid szintjét, ezzel együtt ugye oxigént von el, és lassabban működik az agy.

Másrészt, baszod, 14éves vagy, mit akarsz te cigizni?

2012. jan. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Másrészt, baszod, 14éves vagy, mit akarsz te cigizni?"

höhöhöhö! :)

igaz!

2012. jan. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Nem tudom..de én is el fogok szívni előtte egy szálat :)


14L

2012. jan. 20. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
yo! legyetek is kemények :D bár úgyis életetek végéig cigizni fogtok, szóval szerintem nem kell elsietni a kezdést:)
2012. jan. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Dettó, 13 éves voltam mikor elkezdtem cigizni.. Most 24 vagyok. 11 éve dohányzom..Szerintem ne cigizzetek, semmi értelme... Próbáltam kismilliószor leszokni, nem jött össze, egy idő után mindíg rágyujtottam..Szar is ez, de mostmár m1 cigizek és kész.
2012. jan. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!