Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Meddig Tart ki egy e-cigi,...

Meddig Tart ki egy e-cigi, tapasztalatok róla?

Figyelt kérdés

Valóban 1-1 szívás között 1 perc szünetet kell hagyni, hogy ne melegedjen túl? Van benne nikotin? A száj ugyanúgy kellemetlen szagú tőle azaz megérezni, hogy dohányoztál? Megéri-e a 2500 Ft-ot egy ilyen tartalmú e-cigi? :


1db komplett e-cigi (akku, porlasztó, patron) 6 db szipka/patron (amely összesen kb. 100-150 szál cigarettának felel meg)

1db 220V-os hálózati töltő

1db 12V-os szgk. aljzatról (szivargyújtóról) működő töltő

1db 5V USB (számítógép csatlakozó) töltő

Lehet tartalékpatront is rendelni, itt most 1 db patronra vonatkozik az ár vagy 10 db-ra? :

Tartalékpatron (10db-os csomagokban) rendelhető 400-ft/db

Csak akkor szeretnék venni ha tényleg nem büdös és nem leszek utána cigi szagú. Tudna valaki segíteni?


2012. jan. 26. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Egy cigi filter kb. 250 szippantást bír ki, azaz kb. 10 szál ciginek felel meg. Nincs semmi káros anyag kibocsájtása, és egyáltalán nem büdös! A végén egy led van, és mikor szívod, a led világít, mintha tényleg izzana, a "füst" pedig vízgőz. Bátran merem ajánlani! Bővebben itt olvashatsz róla: [link]
2012. jan. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!!
2012. jan. 26. 13:54
 3/7 anonim válasza:

Szia!Pár hete kezdtem az e-cigizést és ha elfogadsz egy tanácsot: integrált patronost vegyél!Én is vettem aukciós oldalon olcsó (E-health nevűt),és már egy kisebb vagyont ráköltöttem,ugyanis a porlasztója nagyon hamar (Volt amelyiknek 1 nap alatt) tönkre megy!Arra jó az olcsó, hogy kipróbáld,hogy egyáltalán tetszik-e.Én is most várok egy komolyabbat (12.300.-),amire legalább van 1 év garancia!

Egyébként a kezed,a ruhád, a hajad, a szád nem cigiszagú tőle,én is ezért váltottam többek között:)!

2012. jan. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezek szerint az olcsóból egy patron nem felel meg kb 10 szálnak? Mert én napi 3-4 szálat szoktam általában elszívni, hétvégén többet csak. Ha veszek egy ilyen olcsó fajtát kipróbálásra és mégsem lesz annyira elég mint gondoltam akkor dobhatom ki az egészet? Vagy erre a hosszú részre mehet a drágább patron is és csak a patront kell majd lecserélni? Ezek az e-cigik mind egy szabvány alapján készülnek? Vagy ha az olcsó nem válik be, dobhatom ki az egészet és vehetek egy komplett drágábbat? Elnézést a sok kérdésért,de érdekelne, hogy is működik ez. :)
2012. jan. 26. 14:32
 5/7 anonim válasza:
Hello,megint én!Én úgy tudom,hogy az e-health-hez nincs kompatibilis patron, ami jobb minőségű,tehát kuka,ha nem jó! Bár ennél olcsóbban is találsz aukciós oldalon 1200-1500 Ft körül,ennyi tartozékkal együtt is!
2012. jan. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

jó minőségnél nem kell várni semennyit. nikotin van benne, ha olyan levest rendelsz, ami nikotinos, de van 0-ás is. ( [link] a száj nem dohányszagú, nem érezni h. dohányoztál, mert nem dohányoztál :D nem éri meg a 2500-as e-cigi, olvass kicsit utána, ajánlom ezeket:

[link]


[link]


[link]

2012. jan. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. jan. 31. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!