Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ti szerintetek magyarországon...

Dimono sepi kérdése:

Ti szerintetek magyarországon mennyi az átlag cigiző?

Figyelt kérdés
én szerintem túl sok de én a ti válaszotokat várom nem holnap hanem most.

2012. jan. 28. 18:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem is túl sok. A lakosság 50 %-a tuti megvan. És a legtöbbnek a pofája is túl nagy: még védi is a nyomorult szenvedélyét, miközben csak egy szánalmas drogfüggő, nem jobb egy heroinistánál.
2012. jan. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

A 90-es években mérték, de lehet, hogy van frissebb adat is.

felnôtt férfiak 34-46 százaléka, míg a felnôtt nôknek 18-28 százaléka dohányzik

a 13-16 éves korosztály 33 százaléka dohányzik több-kevesebb rendszerességgel


[link]

2012. jan. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
2007-es adatok szerint 81%-a dohányzik az országnak ahogyan emelkednek az árak és a tíltások annál többen rászoknak mivel azt hiszik valami tiltott gyümölcs és ezért szívják annyian a statisztikát meglehet tekinteni a neten a hányandohányzunk.hu-n. És ha nem tiltják be örökre a gyártását és kőkemény büntetéseket nem hoznak akkor ezek a számok rohamosan nőni fognak annak ellenire, hogy a dohány drága lesz. Akkor megy a feketekereskedelem a cigarettautáni bűnözés stb stb.
2012. jan. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
46%

"És a legtöbbnek a pofája is túl nagy: még védi is a nyomorult"


Hogy írhatsz ilyet, hogy nagy a pofája + nyomorult én sem dohányzom mégsem írok ilyen mocskosul vagy túl fiatal vagy, vagy agyoniskolázott azok írnak így, én mondom egynémely nemdohányzó hasonlít a féregre (tisztelet a kivételnek) mer ezek csak dobálódzanak a szavakkal az ilyet bezárnám egy füsttel tele kamrába és szívjad addig amíg megnem tanulsz normálisan beszélni vagy írni te kis szánalmas nemdohányzó.

2012. jan. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
hát a max 89%-a cigifűggő én is cigiztem de már 7 éve leszoktam.
2012. jan. 28. 20:55
 6/18 anonim ***** válasza:
30%
Nincs olyan honlap, hogy hanyandohanyzunk.hu. Amúgy meg mi közöd hozzá, hogyan nyilvánulok meg? Utálom a bagósokat, nem bírom felfogni, hogy képes valaki szántszándékkal mérgezni a büdös füsttel nem csak magát! hanem a környezetét is. Na ezért rosszabbak a heroinistáknál.
2012. jan. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
jólvan ne igy fogj hozzá.
2012. jan. 28. 21:57
 8/18 anonim ***** válasza:
50%
Annyira fel tudom ezen húzni magam. Lehet, valami komplexus.
2012. jan. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
55%

"mérgezni a büdös füsttel nem csak magát! hanem a környezetét is. Na ezért rosszabbak a heroinistáknál."


Én meg utálom az alkoholistákat, beszarnak, okádoznak, behugyoznak, büdösek, utálom az autókat mert okádják a füstöt. Utálom a gyárakat mert szennyezik a környezetet utálom azokat akik eldobálják a szemetet az utcákon és egyszóval utálok mindenkit aki nem úgy viselkedik ahogy kell. szerinted aki dohányzik azok nem emberek? ha te így fogod fel a dohányosok szemébe te ki vagy? szerintem egy kis senki én sem dohányzom mégsem érzek utálatot irántuk azért gyártják, hogy szívják nyilvános nem betiltott mint a drog. Te kit nem utálsz? ha valakibe ennyi gyűlölet uralkodik az szerintem menjen el orvoshoz mert elég nagy baj van nála.

2012. jan. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
61%

" szerinted aki dohányzik azok nem emberek?"


Milyen pontosan megfogalmaztad!

2012. jan. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!