Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Házi vízipipa töltés ötletek?

Házi vízipipa töltés ötletek?

Figyelt kérdés
Hallottam olyant hogy lekvár teafűvel vegyítve jó:D meg víz helyére alkohol,tej:D az alkoholt kipróbáltuk:D whiskey-vel és jól ütött:DD miket lehet használni?:D nem erőset akarunk inkább egy édes cuccot:D nembaj ha nem bírja sokáig:D előre is köszönöm

2012. jan. 31. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Csinálj az akváriumodból,a halak maradhatnak! :DD
2012. febr. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát én régebben próbálkoztam ilyen házi dolgokkal. mind szar szerintem. odaégnek, büdös.. ha már van egy dohányod, azt viszont felütheted mézzel, meg gyümölcsökkel.
2012. febr. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a vízbe meg lehet tenni tört jeget is.
2012. febr. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és ezek miket váltanak ki?:D mármint oké h a méztől édesebb de a törtjég mire jó?:)
2012. febr. 3. 16:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Hűvösebb lesz tőle a füst.
2012. febr. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
óó!:) köszi:D
2012. febr. 3. 23:44
 7/9 anonim ***** válasza:

Van sok vizipipával foglalkozó weboldal, ahol sok koktélt, meg dohány mixet találsz. Csa beírod a keresőbe és kidob rengeteget. pl [link]


ÉN a citrom/menta keveréket szerettem, egyszer elfogyott a citromos dohányom, így citromhéjat tettem rá, az is tökéletesen jó volt.


Víz helyett, én alkoholt nem szeretek pocsékolni.

Meg ha pipázok amúgy sem iszok.


°Tej+epres vagy csokis dohány egész jó, csak vigyázni kell mert a tej jobban habzik.

°Gyümölcslé ugyan olyan ízű gyümölcsös dohánnyal, sokkal finomabb

°Tea, mentás, citromos, gyümölcsös dohánnyal.

°Nekem a mézes, karamelles keverékem is ízlett.

Tényleg rengeteg mindent ki lehet próbálni, csak a fantáziád szabhat neki határt.


Most már vannak itthon is ízesített kövek, azokkal még nem próbáltam de biztosan másképp adja ki, pl a beletett gyümölcsöket. Meg ugye te ízesíted, és már akkor keverhetsz magadnak saját ízeket.

2012. febr. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ja amit elfelejtettem.

Mondjuk gyümölcsös dohányokhoz én mindig főzök teát, édesebbhez cukrosabbat, savanyúbb, frissebb ízekhez citromosabbat. Így jobban kihozza az ízeket.

De ittam csokishoz tejet is az se volt rossz.

Szóval kisérletezz:D

2012. febr. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi kepton!:D
2012. febr. 8. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!