Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ti is befogjátok a lyukat az...

Ti is befogjátok a lyukat az elektromos cigiteken ha beleszívtok?

Figyelt kérdés
Az aksi és az integrált patron találkozásánál van két kicsi lyuk és azt ha nem fogom be mielőtt beleszívok akkor nem érzem hogy ment volna valami a számba.
2012. febr. 1. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudtommal azt nem kell befogni,ott megy be a levegő!
2012. febr. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ami nekem , és az ismerőseimnek volt, azon nincsen ilyen lyuk asszem.
2012. febr. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És ha befogom az baj??
2012. febr. 1. 17:28
 4/4 anonim ***** válasza:
ha nem fogom be az egyik lyukat akkor sípol és ez zavar, úgyhogy az egyiket elfogom, viszont úgy trükközni kell kicsit, egy zsepiből tépett darabbal betömtem az egyik lyukat és nem sípol. szerintem mind2-t ne fogd le, ott megy be a levegő, ha pedig ott nem akkor a led melletti résen megy be, nem tudom baj e de én nem szeretem ha az egész akksin keresztül megy a levegő :D amit te csinálsz azt próbáld meg úgy, hogy a szádba veszed a másik végét(ne nyalogasd össze) és befogod úgy a 2 lyukat, és lassan belefújsz kicsit. kb ez van
2012. febr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!