Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lenyelhetem a cigifüstöt...

Lenyelhetem a cigifüstöt gyomorba?

Figyelt kérdés
egyik haverommal fogadni akarunk, hogy ki az, aki egy slukkra el tud szívni egy cigit. én meg akarom nyerni, ezért nézegettem a netet és ott azt írják, hogy ez csak úgy lehetséges, hogy ha lenyeli az ember gyomorra a cigifüstöt. viszont én azt hallottam, hogy ez impotenciát okozhat a férfinál.. szóval akkor ez veszélyes?
2012. febr. 5. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
inpotenciát okozhat, ez a cigisdobozra is rá van írva néhányra, de elég nehéz gyomorra nyelni a füstöt, nekem csak úgy sikerült hogy a számba szívtam és vizet ittam utána ami tök poén volt mert utána füstöt böfögtem :D na szóval ha bírod a nikotint akkor tüdőre szívd az egészet én nem vagyok nagy cigis se vizipipás mégis 1 percig tudom szívni a vp-t is és gondolom az simán megvan egy szál cigi. ha nem bírod akkor ez van vesztettél
2012. febr. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nekem is volt már olyan hogy egy pár slukkot lecsuklottam gyomorra. MÉég mindig élek.
2012. febr. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Válaszolva a kérdésre: igen, lenyelheted.
2012. febr. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hát ilyet én is csinálltam már 6-7évesen....első pár szivásnál....

most 16 vok...

De a kérdésedre válaszolva: le lehet nyelni, úgy hogy beszivod a füstöt és nyelsz 1 nagyot. Le megy gyomorra és ezt akár 3-4x is megbirod tenni, probléma nélkül. És igy elbirod szivni a cigit kb 2 slukkból ,de ha gyakorlod és jól csinállod akkor 1ből is meglehet csinállni.

Akkor veszélyes ha nem fújod ki az összes füstöt a gyomorból, mert ha benne marad akkor gáz. Több ilyen szórakozás után ha mindig bent marad a füst akár gyomor rákot is kaphatsz. De először a gyomrod fog fájni. Szóval vigyázz.

Ami meg a fogadásod illeti, csak akkor szórakozz ezzel ha nagy a tét , vagyis ha neked sokat jelent amit nyersz. Meg akkor éri meg talán ha tudsz vele menőzni.

Először próbálld ki egyedül nyugiba, de csak 1-2x. És gondolom másodjára sikerülni fog. Ha igen hagyd abba, a fogadásig. És akkor tarold le a barátod, és nyerd meg a tétet.

Sok sikert hozzá:) Várom hogy mi történt,majd ird ki ide.

Üdv:Pali

2012. febr. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!