Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A szivarrol érdelődnék!?

A szivarrol érdelődnék!?

Figyelt kérdés

kiszeretném probálni a szivart, de nemnagyon értek hozzá (cigibe otthon vagyok:)


több féle szivar van? nem márkéba meg ízbe hanem tipusba ?


vannak ezek a jó vastagok , maffiozós [link]


aztan lattam mar ilyen zöld papírba lévő vékonyabb (cigit szivart? nemistudom hogy az pontosan mi) hat erre lennek igazabol kivancsi hogy az mi ami olyan zöld "papirba" van tekerve, szegény Colombo is olyat szivott. és abbol van többféle? és meik a legjobb?


köszönöm a segítségeteket!


2012. febr. 22. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Én egyszer barnát vettem, egy szál 300 ft volt. Jó sokáig bírja, csak állandóan szívni kell, hogy a homlokod is behorpadjon, mert hamar kialszik. De egy óráig is kitart egy szál.
2012. febr. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
rendben, de most nem vastagra gondolok hanem inkabb azokra a vekonyabbakra, cigi szerűek. ha valaki nezi VV Attila is valami olyasmit szív, na arrol szeretnék megtudni néhány dolgot
2012. febr. 22. 22:36
 3/3 anonim válasza:
Hát az szivarka lehet papírba rakni ekkor kátrányt is kapsz de az igényesebbeket dohánylevélbe géppel csavarják kézzel kétlem hogy csinálnának ilyet. Max cigarillos ha kubai márkáról van szó. Na most ezekben átlalában van szűrő is és ízesítettek de én a normális szivart szeretem. Szivarka ezt írd be a dohányzás téma keresőbe.
2012. márc. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!