Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mióta leszoktam a dohányzásról...

Mióta leszoktam a dohányzásról állandóan álmos vagyok. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Este már korán elalszom, reggel alig tudok felkelni, egész nap tiszta kómás vagyok, mint akit agyonvertek.

Ez attól van, hogy már nem dohányzom?

És mikorra múlik el?


2012. febr. 23. 14:18
 1/10 anonim válasza:

Mikor hagytad abba?


Egyébként lehetséges, ez is az elvonási tünetek közé tartozik, gondolom regenerálódik a szervezet így.

2012. febr. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A dohányzás emelheti a vérnyomást, tehát lehet, hogy most neked alacsony. Itt az ideje,hogy rászokj a kávéra :)
2012. febr. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

November elején.

Igazából néha-néha rágyújtok még, kétnaponta 2-3 szál, de ez SEMMI ahhoz képest, hogy láncdohányos voltam, és napi 1-1,5 dobozt szívtam.

Majd ezt a pár szálat is elhagyom, és már ez is nagy eredmény!

November óta, mintha ki lennék ütve.

Olyan kómás vagyok egész nap, hogy szörnyű.

A többi, az jó, mert nem vagyok büdös, és nem fáj a fejem, a fogaim is kifehéredtek, tehát rengeteg előnye van, de olyan álmos vagyok, hogy ülve el tudnék aludni.

2012. febr. 23. 14:27
 4/10 anonim válasza:
Próbálj meg kiegészítésként multivitamint szedni, de amúgy mivel a szervezeted ugyanúgy kapja az átlag napi 1 szálból a nikotint, így elvonási tüneteid még nem nagyon lehetnek.
2012. febr. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem lehet elvonás tünetem?

Az sem számít, hogy kevesebbet szívok?

Sokkal kevesebbet?

Tényleg semminek tűnik napi 1 szál a korábbi láncdohányzáshoz képest!

Áhhh, rohadt nehéz leszokni!

2012. febr. 23. 15:01
 6/10 anonim válasza:

Kevesebb persze, de a minimális adagját megkapja a szervezet, ergo, nincs elvonási tünet.


Tudom, hogy nehéz leszokni, de ha azt az egy szálat nem hagyod el, akkor szépen lassan (ilyen-olyan okokra hivatkozva) visszatérsz majd a több szálra.


Agyban el kell dönteni a leszokást, amíg az nincs meg, addig kiskapukat találsz, hogy miért nem teszed le teljesen, miért van szükséged még arra az egy szálra.


Én 2 éve szoktam le, szóval tudom miről beszélek. :)

Akaraterő, elhatározás, ez a kettő megvan akkor semmi nem tántoríthat el.

2012. febr. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Megpróbálom elhagyni azt is!

Nagyon nehéz!

Majd meg őrülök a cigi után!

De az már nem volt normális, amennyit szívtam, és kezdtem észrevenni magamon, hogy megyek tönkre.

Az egészségem, a külsőm, a bőröm...

Pocsék dolog!

De, ha neked sikerült, akkor nekem is fog!

2012. febr. 23. 15:13
 8/10 anonim válasza:
Helyes, drukkolok! :)
2012. febr. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Elvonási tünet már félora óra nemdohányzás után következik,ezért gyujt rá a dohányos emberv a következő szál cigire.A nikotin serkentő szer,hozzászokik a szervezet,és amikor leállsz vele persze hogy álmos és fáradékony vagy,mert nincs meg az "adag".Ezenkívül a szervezet ki akarja pihenni,és tisztitani magát és az alvás közben müködik a leghatékonyabban.

Jo uton jár ne aggodj,el fog mulni egy idő után.

2012. febr. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amint unatkozol, elkezdessz álmosodni, ilyenkor régen rágyújtttál, nem unatkoztál, felébredtél. Most csinálj mást. de ne gyújts rá.
2012. jún. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!