Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egyre érzékenyebb a szemem a...

Egyre érzékenyebb a szemem a cigi füstre, mit csináljak?

Figyelt kérdés
A szüleim sokat szellőztetnek, de szinte már láncdohányosok, így télen az egész ház tele van füsttel..Én passzív dohányos vagyok, sosem gyújtottam rá. Idáig nem is volt tőle bajom, de mostanában mintha allergiás lennék rá..Nem tüsszögök, de a szememre érzékenyen hat. Tehát mit csináljak, és mi ez, allergia vagy csak egyszerű érzékenység? Nemrég teljesen be volt vörösödve a szemem (elvileg kötőhártya gyulladás volt) de szerintem a cigi is közrejátszhatott..

2012. márc. 1. 07:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát a cigifüst az én szememet is csípi, dohányosként, és előfordul (nem is ritka), hogy ilyenkor könnyezel, vörös lesz a szemed. Vedd rá a szüleidet, hogy kint gyújtsanak rá, esetleg szellőztessenek rendesen, mert téged zavar, és nem akarod, hogy a te tüdőd "menjen tönkre".
2012. márc. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a légcsövem vagy a tüdőm érzékeny rá, még az utcán is köhögni kezdek tőle, ha belélegzem, zárt térben meg szerintem meg is fulladnék, szerencsére nálunk itthon nem cigiznek, és olyan helyekre se járok. Más megoldás nincs, mint hogy kint dohányozzanak, ne a lakásban. Mondd meg nekik, hogy legyenek tekintettel rád!
2012. márc. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
KÉtlem hogy a keddves láncdohányos szülők tekintettel lesznek rá. Talán vegyetek légtisztító gépet, egész jóhkat lehet már kapni.
2012. márc. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
cigizz te is majd hozzászoksz
2012. márc. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!