Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi számít erős dohányosnak?

Mi számít erős dohányosnak?

Figyelt kérdés
Nem értek ehhez, barátom szokott olyan napi 4-6 szálat elszívni, és aggódok érte :S
2012. márc. 5. 13:10
1 2
 1/13 anonim válasza:

napi egy doboztól kb.

de bármilyen keveset is szív, nem egészséges. aztán ki tudja, hogy az 5-6ból lesz-e több. inkább most kéne letenni

2012. márc. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Napi 1 doboz. Kb 20 szál. Aki most 6-7 et szív, az egy év múlva már 1 dobozzal.
2012. márc. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%
Én napi 2 dobozzal szívok. Jobban küldöm, mint egy gyárkémény.... szeritem én számítok erős dohányosnak. 21/L
2012. márc. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Juj és nem félsz, hogy rákos leszel?:S
2012. márc. 5. 13:44
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
Most ha félek, az min változtat?! Senki sem éli túl az életet, egyszer úgyis meghalunk, akkor meg legalább úgy, hogy élvezzem ezt a létet. 21/L
2012. márc. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
de ha 21 évesen ilyen sokat szívsz, nyugodtan levonhatsz 15-20 évet... nagyon buta hozzáállás a tied.
2012. márc. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
25%

Nekem is befigyel a napi kettő doboz, gyújtok rá fél óránként. De azért vedd bele azt is, hogy mennyire erős cigi.A piros multi például 0,9-es, a sárga 0,3-as. Szóval, aki elszív egy doboz pirosat, az valójában elszívott három doboz sárgát. Hat szál sárga, az csak két szál piros.

20/L

2012. márc. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

LOL! xD Bírom az ilyet, amit itt ez a 21 éves lány mond, hogy "Senki sem éli túl az életet" meg stb, stb...

Igen, egyszer mindenki meghal, csak nem mindegy - legalábbis szerintem - hogy valaki 50, vagy 70 évesen. Nem mindegy, hogy 50 évesen valakinek 20, vagy 60% esélye van valamilyen rákos megbetegedésre.

Kedves kérdező! Napi 4-6 szál nem számít erős dohányosnak, csak ezzel az a baj, hogy eltelik még fél év és a 4-6 szálból 14-16 lesz. Mindenkinél így kezdődik.

2012. márc. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
16:02 Látom téged meg lehet etetni ezzel a hülyeséggel, hogy a gyenge cigi nem olyan káros:D Akkor elárulom neked, hogy a gyenge cigi károsabb, mint az erős. Mert: a gyengét mélyebbre szívják, tovább tartják bent és többször is szívnak bele, mint az erősbe, hogy több nikotin szívódjon fel, viszont így több kátrány és egyéb károsanyag is tapad le a tüdőben. Ráadásul a gyenge cigiket mindenféle vegyszerekkel gyengítik. Ezért tiltották be a cigik dobozán a Light feliratot, mert legalább annyira káros a gyenge, mint az erős. Ezt a gyártók most a színekkel próbálják helyettesíteni, és ahogy látom sikerül is nekik. Na, ezért szívok piros Marlborot:D
2012. márc. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Barátom is piros marlborot szív, szerinte az a legjobb cigi. Már ha dícsőség legjobbnak lenni ebben.
2012. márc. 5. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!