Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A vékonyabbik fajta szivart...

A vékonyabbik fajta szivart hogy kell mondani Szivar vagy szivarka?

Figyelt kérdés
Én a sopiane szivarkára lennék kíváncsi!!Ami olyan vastag mint egy rendes cigi.Ki akarom próbálni ezt a szivart(szivarkát)csak nemtudom hogy a boltban hogy mondjam(csak hogy ne nézzenek hülyének)!!!

2012. márc. 8. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Szofi szivarkának nevezik. Egyébként elég sz.ar. De egy kipróbálást megér. Én töltöm a cigit, és ha nincs pénzem egy 40 gramos dohányra, veszek 320-ért szofi szivarkát, kiszedem belőle a dohányt és abból töltök cigit. Sokkal nagyobb darabos mint a cigidohány, haverok szerint nemjó így a cigi, de nekem semmi bajom nincs így vele, barátnőm szerint is majdnem ugyanolyan mint a sima töltöttcigi. A szaga kicsit más, de sokkal jobb úgy elszívni mint szivarkának.
2012. márc. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kössz a választ!!
2012. márc. 8. 18:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Szivesen :D
2012. márc. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!