Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vásárolt már valaki Vaterán...

Lockstock kérdése:

Vásárolt már valaki Vaterán E-cigit?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok érdekelnének, akár konkrét eladóval és a termékével kapcsolatban. Kinek, mennyire jött be az általa vásárolt e-cigi. Ha lehet vaterás/teszveszes eladó nevét és/vagy termék linket is kérek. Pozitív és negatív tapasztalat is jöhet.

2012. márc. 8. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
nem,nem is tervezem
2012. márc. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem érdemes a Vaterán venni. Vannak jó szakboltok, és sok cikk és bemutató videó az ecigirorum.com oldalon. Vásárlás előtt nézz körül, elég nagy eltérés van az árakban!
2012. márc. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sokan vásároltak már vaterán e cigit, de igazából nam az a kérdés, hogy hol, hanem MIT!

A vateán is lehet kapni jó minőségű E cigarettát, de nem ez a jellemző.

Én több, mint két hónapja tértem át analógról digitálisra, gyakorlatilag egyik napról a másikra. Előtte 20 évig napi 1-1,5 doboz ment el, most hetente 1-2 szál, pedig már nem is ízlik.

Fontos, hogy a cigaretta méretű és kinézetű készülékeket messziről kerülni kell, akármilyen olcsó. Ilyen pl az e-healt, vagy a tv-ben reklámozott. FOSTALICSKÁK!

Ha komolyan érdekel, akkor google: bagóügyek,

pdf dokumentum, minden benne van, amire kiváncsi lehetsz, több 100 ecigis fórumozó összesített tapasztalatai alapján.

A kormány riogatásai, amik mostanában napvilágra kerültek, nem kell komolyan venni, gyakorlatilag ebből nem látnak pénzt

2012. márc. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amúgy ego cigarettám van, 1100mAh akksival, több mint egy napot kibír, kiváló íz és torokhatás, nagy füst (gőz), sokkal többet nyújt, mint a hagyományos. Ha valakiben egy cseppnyi elszántság is van, akkor nem szabad halogatni a váltást. A hoxa forumon, az e-cigi tapasztalatok topicba nagyon segítőkészek, érdemes átolvazsgatni.
2012. márc. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!


Közben annyi idő eltelt, hogy rendeltem egy ego 650akkut+ helix/halmizer porlasztót. Ma érkezett meg. Az első slukk torkon, utána tüdőnvágot, azóta barátkozunk. Ma reggel óta nem szívtam analógot. :D

2012. márc. 14. 15:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Gratula! A Helix- Halmizer az egyik legkényelmesebb, könnyű tölteni. Egyébként nincs jelentősebb TH-ja még 24-es anyaggal sem. (De én dohányos koromban elszívtam akár a száraz avart is...):D

Tipp: ha túl nagy a torokhatás, tegyél hozzá kevés glicerint, illetve ha már így is túl sűrű, propilén-glikolt. (Patikában lehet kapni, nem is túl drága.)

2012. márc. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi!


Én is elszívtam már mindent, még a Népszabadságot is. Anyámmal megkóstoltattam, ő meg napi 60-70 szálat szív házi dohányból töltött cigiből, de őt is torkonvágta. Van ennek th-ja, Igaz a legerősebb löttyel rendeltem. Ha még ránézela kérdésemre, arra válaszolhatnál, hogy nincs valami, ami tényleg dohány ízű, nem édes? Minta igazit szívnék?

2012. márc. 14. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!