Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tudnátok nekem olyan dohány...

Tudnátok nekem olyan dohány boltot Miskolcon, ahol dohányt és hüvelyt is vehetnék?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyan szeretnék aminek linkje is van, hogy itthonról megtudjam nézni az árakat.
2012. márc. 10. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
kb minden dohányboltban árulnak.
2012. márc. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De a lényeg az lenne, hogy rendelkezzen egy linkel, ahol megtudom nézni az adott bolt árait és kínálatait egyaránt.
2012. márc. 10. 21:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Bemész a boltba és megkérdezed.
2012. márc. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezzel nagyon sokra mentem... Amint látod direkt oda írtam, hogy otthonról szeretném nézni az árakat, összehasonlítani más boltokéval és válogatni. De ha te ennyire primitív vagy, hogy csak ennyire futotta a "segítségben" akkor szerintem aludj egy olyan 30évet...
2012. márc. 10. 23:46
 5/6 anonim ***** válasza:
A dohány zárjegyes, annak egységes az ára, és én nemtalálkoztam még eltérő hüvely árral sem. Mindehol ugyanannyiba kerül. Vedd meg nyugodtan bárhol, Max akkor lehet egy kicsivel olcsóbb, ha a régebbi készlet van még ott, és az olcsóbb volt.
2012. márc. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Végre egy normális válasz! :)
2012. márc. 11. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!