Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nagy cigifüsttől kaphatok...

Nagy cigifüsttől kaphatok valamilyen mérgezést?

Figyelt kérdés
Pl.: Ha több óra hosszát eltöltök egy nagyon füstös szobában, akkor attól lehet valami bajom?
2012. márc. 16. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Hacsak nem annyi a füst mennyisége, hogy az oxigént kizavarja, akkor nem lesz jelentősebb bajod. Nyilván nem használ, de nem fogsz mérgezést kapni.


Én hat négyzetméteren aludtam napikig a nagy cigifüstben. Nem haltam meg.

2012. márc. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A cigifüst lassan öl.
2012. márc. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen lehet. Tüdőfibrózis, rosszabb esetben rák.
2012. márc. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kovi bácsi te tiszta dili vagy akkor a kocsik füstjétől is rákot lehet kapni? Mert egy autószerelő műhelyben dolgozom és olykor beindítjuk a buszokat és van elég füst elszívó viszont nincs vagy csak te is rasszista vagy a dohányosokra? azért írogatol hülyeségeket?
2012. márc. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Igen, te gyökér! Miért mit gondoltál, a busznak a füstje jót tesz a tüdődnek? Minden, a tüdődbe jutó karcinogén anyag potenciálsan RÁKKELTŐ! Gondolom amennyi eszed van még dohányzol is a műhelyben!

Bányászok szerinted mitől kaptak 50 éves korukra szilikózist?

2012. márc. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem dohányzok te f.... csak utálom aki az észt osztogatja ezeken a szenny oldalakon mert ez az az ilyenekkel mint te is. Kis fiatal csecsszopók akik tescos tejen nevelkedtek.
2012. márc. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem kell ilyen szenny oldalakra járni. Tejet nem szoktam inni, főleg nem tescosat :)
2012. márc. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%

"Bányászok szerinted mitől kaptak 50 éves korukra szilikózist?"


Csak nem azt mondod, hogy odalenn is járatják a buszokat?

2012. márc. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
:DDDD
2012. márc. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!