Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A budapesti állatkertben rá...

A budapesti állatkertben rá lehet gyújtani?

Figyelt kérdés
2012. márc. 17. 04:26
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Miért kell így válaszolni? Szabad téren nyilván nem fújná senkire sem a füstöt!
2012. márc. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem
2012. márc. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
eddig is volt az állatkertben dohányzásra kijelölt hely.... azt nem tudom hogy az új törvények szerint most lehet e
2012. márc. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%

nem most már nem lehet.

off

De ez a sokadik hasonló kérdés és elgondolkoztam,hogy ez nem lenne ok a leszokásra végre? vannak akik terveznek egy szép napot a gyerekkel,de nem tudnak elmenni, vagy hót idegesek pl.az állatkertbe, mert nem bírnak ki 5 órát cigi nélkül...

én biztos elgondolkodnék mennyire ural engem valami

2012. márc. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És ha nem szabad mivan? Irány a wc, mint régen a suliban. Igaz, hogy így mindenki szívja a füstöt a wc-ben, még a gyerekek is, de hát nem mi alkotjuk a hülye törvényeket...
2012. márc. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja és pontozzatok le, nem érdekel...
2012. márc. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én nem pontozok, denem értem miért hülye a törvény. te szeged meg, ha a klotyóban bagózol.(és tuti azonnal ott egy szülőaki hívja a biztonságiakat)
2012. márc. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nyugodjatok meg, ha nem szabadott volna, természetesen nem gyújtok rá, se wc-ben, se máshol. :) Egyébként volt kijelölt dohányzóterület, több is.
2012. márc. 18. 06:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!