Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A Malboro cigiknél melyik...

A Malboro cigiknél melyik szín mit jelöl?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy a Gold, az a sima 0,6mg-s cigi. De a többi milyen? Le tudnátok írni nekem, hogy melyik színhez milyen nikotin tartalom és milyen ízesítés társul? Előre is köszönöm! :)

(P.S.: nem divat dohányos vagyok, aki most kezd dohányozni, eddig is szívtam de csak Pall Mall-t, viszont most körülnéznék, hogy milyenek vannak még.)


2012. ápr. 1. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Narancs Pall Mall megfelelője nikotin mennyiségében a Marlboro Gold Silver felel meg. A többit sajna nem tudom. Marha jó cigi a Pall Mall után!
2012. ápr. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi :) Amúgy, hasonló nikotin tartalmúból mentolos cigit gyártanak?
2012. ápr. 1. 11:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Fekete Malboro.0.6-os és vaníliás.
2012. ápr. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Vaníliás cigi? Furán hangzik, de lehet hogy finom :)
2012. ápr. 1. 11:34
 5/7 anonim ***** válasza:
A Vogue cigi is kapható vaníliásba! Vékony cigi, de nagyon jó! A rózsaszínű olyan erős, mint a narancs Pall Mall.
2012. ápr. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A Vogue-t ismerem, a barátnőm azt szív, csak nekem mindig kiesik a kezemből vezetés közben :)
2012. ápr. 1. 13:51
 7/7 anonim ***** válasza:
A piros Marlboro a legerősebb.
2012. ápr. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!