Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha elszívok egy doboz cigit,...

Ha elszívok egy doboz cigit, az kiürül a tüdőmből, ha nem dohányoztam előtte és utána sem dohányzok?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 6. 21:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen, kiürül. Ez viszont nem 24 órás folyamat. De vannak olyan szarok (bármi lehet ilyen) amiből visszamarad valami. Ez egyéni érzékenységtől is függ.
2012. ápr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
kábé mennyi idő lehet?
2012. ápr. 6. 21:23
 3/15 anonim ***** válasza:

ide le van írva

[link]

Most próbálnád ki kérdező?

Milyen fajtát vettél/szeretnél venni?

Hány éves vagy?

2012. ápr. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

Ha nem dohányoztál előtte, akkor nem kéne elszívnod egy doboz cigarettát... Fogadás? Amúgy néhány hét alatt nagy része kiürül, de mivel a szervezeted nem szokott hozzá a nikotinhoz, egy doboz cigaretta elszívása komoly tüneteket okozhat, ha lehet inkább ne próbáld ki.

[link]

2012. ápr. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Eddig két szálat szívtam el, 15 vagyok.
2012. ápr. 7. 14:17
 6/15 anonim ***** válasza:
Milyen fajtát szívtál el? Milyen volt ? Mi okból gyújtottál rá?
2012. ápr. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A kátrány az, ami lerakódik a tüdőre és jelentősen káros, viszont annak amit csinálni akarsz nem sok értelme van. A cigarettázás nem olyan, hogy elszívsz 1 dobozzal, aztán meg abbahagyod, de sokan gondolják ezt az elején. Az első doboz után viszont jönni fog a második doboz és ez így fog menni hetekig. Vannak kivételek, de ezekből kevés van és az elején mindenki azt gondolja, hogy ő is a kivételek közé tartozik és majd akkor fogja tudni lerakni a cigarettát amikor akarja. A valóság aztán kicsit másképpen alakul.


Ha dohányozni akarsz akkor az a te saját döntésed. De ne ámítsd magad olyasmivel amivel már millióan ámították magukat. A cigarettázás azon dolgok közé tartozik amelynek a kezdetét mindenki saját maga határozza meg, de a folytatását már nem biztos, hogy az egyén tudja irányítani.

2012. ápr. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Pall Mall Blue, egész jó, olyan kedvem volt :D
2012. ápr. 8. 10:35
 9/15 anonim ***** válasza:

Jól van, csak ne szokj rá.

Miért ezt a fajtát vetted?

2012. ápr. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
hát igazából nem tudom.
2012. ápr. 8. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!