Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy kell letüdőzni a cigit?

Hogy kell letüdőzni a cigit?

Figyelt kérdés
Mielőtt mindenki leolt, nem nem akarok cigizni, csak 18 évesen nem tudok elszívni egy szál cigit és ezt elég gáznak tartom. Ma kipróbáltam, olvasgattam, hogy elvileg hogy kell és azt mondták jól csináltam. Beleszívtam, és vettem rá egy nagy levegőt, aztán kifújtam. De nagyon kaparta a torkomat, és utána tökre szédültem meg minden. Lehet az a baj, hogy gyorsan szívtam? Kb fél perc alatt elszívtam a cigit. Mit csinálok rosszul?
2012. ápr. 13. 17:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

"Mit csinálok rosszul?"

Szívod azt a sz.rt és mások véleményére hallgatsz...

2012. ápr. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem csináltad rosszul, azért volt ilyen mert először gyújtottál rá és még szokatlan.

Milyen fajtát szívtál el?

2012. ápr. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Lassabban kellet volna elszívnod, szokatlan volt a szervezetednek a nikotin azért szédültél.
2012. ápr. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Fél perc az nagyon gyors tempó. :) Először én is szédültem tőle. De lassíts, és tényleg ne szokj rá. Olykor-olykor egy szál jól esik (stresszes nap, vagy baráti társaságban), de ha rászoksz, akkor nehéz lesz nemet mondanod. :)
2012. ápr. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. valami ruszki szar cigit szívtam. ez volt most havernál.
2012. ápr. 13. 17:27
 6/13 A kérdező kommentje:
igazából én is azért akarom megtanulni, hogy kell, mert nemsoká érettségi, és marhára izgulós típus vagyok, és egy csomó ismerősöm is azt mondta, hogy neki sokat segített hogy elszívott előtte egy cigit. szóval nem akarok rászokni, de azt hiszem nekem is jót tenne szóbeli előtt egy szál.
2012. ápr. 13. 17:28
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez akkora hülyeség hallod... Nem kifogásokat kéne keresni, hanem leülni és bevágni a tételeket. D ebiztos jó pontokat kapsz majd arra, hogy a fülledt melegben még masszív dohányszagot is árasztasz... :)
2012. ápr. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szívd el lassan, tíz perc alatt kb. akkor kevésbé fogsz szédülni.

Egyébként a szédülés mértéke csökkenni fog, ahogy a szervezeted majd fokozatosan kezdi tolerálni a nikotint...

Az a sajnálatos dolog hogy ezután emelni kell a szintet, fokozatosan több és több kell majd belőle...

Hagyd abba míg nem késő (nem alakul ki a függőség).

2012. ápr. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Előtte ne gyújtsál rá, mert elvonja a figyelmedet a vizsgától.
2012. ápr. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nemhinném, hogy dohányszagot fogok árasztani. főleg ha rágózok utána meg ilyenek. a tételeket pedig tudom. taval(11.-be) 5-ös szóbelit tettem le. csak nagyon nagyon izgulok, és elkezdek makogni, meg nem jutnak eszembe a dolgok, és azért akarok előtte cigizni, hogy kicsit feloldódjak, ne rettegjek annyira
2012. ápr. 13. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!