Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért ilyen drága a legális...

Miért ilyen drága a legális fű? 2500-3000 ft egy gramm. Mennyire elég ez az egy gramm. Mennyit keres vele egy dealer? (Csak kíváncsiságból kérdezem (mosolygós arc smiley) )

Figyelt kérdés
2012. ápr. 14. 00:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nem drága!!

Ezelőtt 8 évvel is ennyi volt. Ezek szerint azóta nem volt áremelkedés. :O

2012. ápr. 14. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
De drága. Főleg, hogy általában le is szedik 0,8ra, ami 4 egyszemélyes cigi.. Kb 1500ért veszg a díler egy olyan 10-15 ös pakknál. Minnél többet vesz egybe annál olcsóbb. A biofű olcsóbb, sokszor erősebb, mint a rendes, ezért is tértek át sokan rá.
2012. ápr. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindig is kb ennyi volt. Erősebből 0.3-0.4g elég 2-3 emberre, ha nem azok a nagy Junkie-k. Azt meg hogy mennyi a haszon, lehetetlen kiszámolni, pláne hogy nem tudni mennyiért vette, és mennyiért adja, mennyit vesz le, és azt tovább dobja, vagy elfogyasztja.
2012. ápr. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
2000-2500 között mozog, általában 1700-ért veszik.Régen is ennyi volt az ára.:D
2013. júl. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Don Garga válasza:
drágának drága de ahogy az előttem szólók is évekkel ezelőtt is ugyan ennyi volt az ára..de inkább hollandot szívjatok mint biot lehet olcsóbb meg erősebb is én is jobban szerettem csak nem tudjátok mik vannak benne...a fele csavarlazítóba van beáztatva ..még úgy ahogy nem tudom kilakik pesten a 8keri bio az annyira nem káros de ilyen D-s osztályúak meg C-sek azok már nagyon szétszedik az agyadat...ha herbált is szívtok csak Á-SAT!!!
2013. nov. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!