Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha az e-liquidbe zöld ételszin...

Ha az e-liquidbe zöld ételszinezőt teszek akkor a füst zöld lesz?

Figyelt kérdés
A kérdés érthető, a porlasztó ugyebár a lötyit porlasztja fel, tehát ha alötyi zöld, akkor a pára ami abból jön az is zöld lesz?

2012. ápr. 19. 21:28
 1/9 anonim válasza:
82%
meg a tüdőd is
2012. ápr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kb. annyira lesz zöld, mint amennyire a spenőtfőzelék páráját zöldnek látod! Vagy a forralt vörösborét vörösnek!

A színezőanyag nem párolog, hanem lerakódik az e-cigidben, majd cserélheted a porlasztódat, vagy patronodat, kazánodat, vagy amit használsz!

2012. ápr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen:d
2012. ápr. 20. 07:16
 4/9 anonim ***** válasza:
A színes gőzt még azt hiszem nem sikerült előállítani, ezzel nem érdemes kísérletezni. Viszont azt ajánlom, minél kevesebb adalékot használj, kíméli a patront, kazánt.
2012. ápr. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó neked is köszönöm, amúgy CE2-es patront használok 510 es csatlakozású akksival:D valami Kingera a neve, és cserélhető benne az akksi:D régen ego-m volt de nekem ez jobban bejön. Ja még valami CE2-be VG vagy PG alapú liquid a jobb? amúgy házilag keverem.
2012. ápr. 20. 18:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindegy, hogy PG vagy VG, attól függ mit szeretsz. A PG jobban kihozza az ízt, a VG-nek nagyobb a gőze. Szerintem a legjobb keverni. Én a 70% PG alapú és 30% VG alapú keveréket találom jónak. Nekem EGO-m van, én meg vagyok vele elégedve. Hol veszed a folyadékot és mennyiért?
2012. ápr. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az arommakat a healthcabin.netrol rendeltem, alapot vagzis nikotint pedig az eliquid.hu rol. Teljesen megvagyok velluk elegedve. A blackcurrantos a mezes, es a tejes aromakat keruld, a kolasat meg foleg. Hanyinger izuek. En mosst kevertem egy mentol-narancs-ananasz mixet, es le sem birom tenni:d
2012. ápr. 21. 09:41
 8/9 anonim válasza:
eres
2012. jún. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
LFAGECFABAMEG
2012. jún. 21. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!