Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek hogyan könnyebb...

Szerintetek hogyan könnyebb leszokni a cigiről: leteszed és kész, többet rá se nézel vagy mindig csökkented a szálakat?

Figyelt kérdés
Illetve azt hallottam, hogy testmozgás közben könnyebb leszokni a dohányzásról. gaz ez?

2012. ápr. 22. 16:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%

Egyik napról a másikra végleg leteszed és többet nem gyújtasz rá.Így lehet a legjobban leszokni róla.Én is így szoktam le 15 év dohányzás után(napi 1-2 doboz sofit szívtam,szóval elég erős dohányos voltam)

Van benne némi igazság,hogy ha sportolsz könnyebb leszokni,de nem azért mert ez segítene,hanem azért mert ha sportolunk alapból nem gyújtunk rá. Csak kérdezd meg magadtól.Láttál már úszni valakit cigivel a szájában? Vagy futni? Vagy a konditeremben cigizni valakit amikor súlyt emelget??

2012. ápr. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ha leteszed es kesz plusz jol hallottad, h a testmozgas megkonnyiti.

Menj ki futni, zsakozz, ugralj, faraszd le jol magad!

2012. ápr. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Tedd le és kész!

Ha mégsem sikerül, akkor jöhet az a változat, hogy csökkented a napi mennyiséget!

2012. ápr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Figyelj ez szimplán az akarat erőtől függ.

Ha nincs akarat erőd hiába csökkented a szálakat nem tudsz leszokni. Ha egyik pillanatról a másikra akkor se. Mert akkor jobban kívánád szerintem és nem tudod megállni ha nincs elég akarat erőd. Ha meg csökkented nem birod ki, hogy ne szívj el még egyet.

Nem feltétlen mert barátnőm is próbált úgy leszokni, hogy mozog helyette. Az max. annyival jobb, hogy ha olyat csinálsz amit szeretsz akkor örömöd leled benne és inkább azt csinálod helyette. De szerintem ha nem tudod azt csinálni /mert olyan helyzetbe vagy/ akkor meg úgy is rágyújtasz. Meg ha a környezeted is dohányzik nem fog menni.

2012. ápr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

1.Csökkentsd a szálakat-naponta egyre kevesebbet szívj el!

2.Tervezd el,hogy mikor szívod el az utolsó szálat és készülj fel arra,hogy többet nem dohányzol!

3.Tereld el a figyelmet valamiféle munkával vagy sporttal!

4.Teljesen szokj le a cigiről!

AKARATERŐ SZÜKSÉGELTETIK-RENGETEG!

2012. ápr. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szálcsökkentéssel nekem nem jött be.
2012. ápr. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Kinek a pap, kinek a papné:D
2012. ápr. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Az első módszer talán nem könnyebb, de jobb.


A testmozgást illetően: általában testmozgás közben tudatosul bizonyos mértékben, hogy mi is az az egészség és ezért az ami nem egészséges az kevésbé vonzóvá kezd vállni- de ez nem feltétlenül van így mindenkinél.

2012. ápr. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. A válaszaitok alapján végiggondolok és kipróbálok minden lehetséges leszokási módszert (:
2012. ápr. 22. 19:05
 10/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy ? mióta cigizel? milyen fajtát szívsz és egynap menyit?
2012. ápr. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!