Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szivarka! Mi a véleményetek róla?

Szivarka! Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Úgy-hallattam van amelyiket a Hontalanok szívnak, és van ami drágább...de miben különbözik? És mit kell róla tudni? Számomra új dolog ez a szivarka... Köszi az infókat!

2012. ápr. 26. 23:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Hát ezt nem-hiszem el! Amint kiírtam a kérdést, valaki kiemelte a kérdését ami gyakorlatilag ugyan ez! :DD
2012. ápr. 26. 23:38
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A Szofi szivarka egy nagy rakás sz@r.A többi biztos jobb,a drágábbak.Már szívtam vaníliásat,nem volt rossz.Nem tudom,milyen fajta volt.
2012. ápr. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Régebben a szivarka mindig olyan volt, legalábbis mi arra értettük, ami olyan mint egy szivar, csak kisebb. Van pl olyan, hogy 5db van egy csomagban, nemrég az még 300ft volt, úgyhogy nemis volt olyan drága, és ízesítve volt. Elég erős füstje volt, 10ből 9en nem is tüdőztük le, de éreztük az ízét, illetve jó illata volt. Annak nincs szűrője, és dohánylevélbe van csomagolva, mint a nagy szivarok.

Ez az újfajta szofi szivarka, ez olyan mint a cigi, csak barna kartonba van csomagolva, illetve szerintem igénytelenebb dohány van benne. Abból 300ft 16szál talán, és az vagy 2-3x annyi ideig ég mint egy cigi, azért veszik azt a hajléktalanok is. Elég igénytelen szar íze van elsőre, bár én hamar megszoktam

2012. ápr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
húúú, gyereket tényleg szar! arra jó h jól nez ki h kilóg a szádból :DDD amugy az ize minősíthetetlen
2012. ápr. 27. 20:36
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmirevaló hulladék.

Clint Eastwood nem tudom, hogy szívta több órán keresztül a filmjeiben.

2012. ápr. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!