Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen szivarkát vegyek?

Milyen szivarkát vegyek?

Figyelt kérdés

Kipróbáltam a Sláger szivarkát,hát nem igazán jött be,

de most ki szeretnék próbálni valami minőségit,de nem tudom,hogy milyet.

Az ízesítettek jobbak? Károsabbak? Milyen ízben lehet őket kapni?

Milyen márkát ajánlatok? Milyen árban vannak?

az értelmes válaszokat előre is köszi!



2012. ápr. 30. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

hát, a minőségiek 1000-5000 ig vannak


Mehari's brazil - 10 db 1200-1300Ft ez egy jó szivarka a legerősebb meharis de a legjobb is.


mehari' java

MEharis ecuador

meharis sweet orients


vannak az igazi kubai szivarkák

Cohbia mini cigarillos 10 db /2500 kb 20 db /4200kb

montechristo

romeo y yulietta

guantanamera 20 db / 2400 ft

2012. máj. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
A Guantanamera-ról annyit, hogy a nagy szivarjaik minősíthetetlenek, még azt az 500Ft-ot sem érik meg. A szivarkájukat nem próbáltam. Ha igazi kubai ízre vágy, akkor ajánlom a Romeo Y Julieta Mini-t. 10 szál/csomag és 2400Ft.
2012. máj. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem: Nagy szivarok közül nekem eddig a "don alfredo" márkájú tetszett igazán.

A "guantanamera"-t én sem ajánlom, de egy próbát megér(sztem. ne vegyél belőle egyszerre sokat) ,nekem nem jött be az íze.

Vaníliás és rumos ízesítésű szivarok közül nagyon megéri néhányat kipróbálni.

Szivarkák: "Al Capone sweets"(ez pont egy rumos ízesítésű szivarka,van egy pockets nevű változata is, ami úgy emlékszem másfajta ízesítésű, talán konyakos, lényeg: mindkettő nagyon jó és olcsó német szivarka)

Én többnyire a pipadohány.com-ról rendeltem, de ott 2000ft felett van csak szállítási költség, ha tudsz sztem. máshonnan szerezz.

Még valami, ha esetleg nem tudtad volna: a szivar akkor a legélvezhetőbb, ha nem tüdőzöd le és orron fújod ki. (nemrég néztem erről a YT-n videókat és azóta cigarettán kipróbáltam, de még annál is érezhetően sokkal jobban átjönnek az ízek, igaz mentolosnál nem kell csodálkozni.

2012. júl. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :D
2012. júl. 13. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!