Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Laborvizsgálaton nézik a...

Laborvizsgálaton nézik a vérben található nikotin tartalmat?

Figyelt kérdés

Az a sztori, hogy laborra kell mennem, hogy kiderítsék, trombózis hajlamos vagyok-e. A szüleim nem tudják, hogy már több,mint egy éve dohányzok.

Nem nagyon szeretnék lebukni, ezért érdekelne, hogy az segít-e ha a vizsgálatig (kb 2-3 hét) nem gyújtok rá?



2012. máj. 2. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Dehogy nézik, csak ha kifejezetten azt vizsgálnák.

Egyébként ha hajlamos vagy a trombózisra, jobb ha egyáltalán nem gyújtsz rá.

2012. máj. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Ha szégyelled, minek cigizel?

2. Ha kibírod 2-3hétig, akkor miért nem hagyod abba? megvárod míg rászoksz, és utána majd dejólesz sajnáltatni magad, hogy nem tudsz leszokni?

3. Hány éves vagy? 18év alatt nem is szabadna dohányoznod.

2012. máj. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm az 1. - értelmes válaszadó válaszát :)


2. kommentelő: Már sokszor elgondolkodtam olyasmiken, hogy miért jó az egyes embereknek, ha nem a kérdésre válaszolva, elkezdik a gyakorikérdéseken baszogatni mondjuk a dohányosokat... Te is egy ilyen lehetsz. 1. kérdésedre a válaszom: nem szégyenlem, hanem van bennem annyi empátia, hogy tudom, ha megtudnák, magukat okolnák (mivel ők is dohányoznak), mert nem akarták, hogy én is ide "süllyedjek". 2. válaszom: kellemes a hangulata. Tisztában vagyok a káros hatásokkal, de ha nekem ilyen módon van kedvem jól érezni magam, akkor az szívem joga. A leszokás pedig szerintem akaraterő kérdése. Tudom, hogy én még nem olyan régen dohányzom, de 3 napja nem gyújtottam rá és ki lehet bírni.

3. Elmúltam 18, de szerintem ahhoz sincs senkinek köze, hogy ki hány évesen kezdi el "rombolni magát".

Na csak ennyit szerettem volna.

2012. máj. 3. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!