Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet h rászoktam a fűre?...

Lehet h rászoktam a fűre? Néhányszor rágyújtottam, de úgy döntöttem, h leteszem, mielőtt baj lenne belőle. Most mégis nagyon hiányzik. Mivel helyettesítsem, v mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. máj. 3. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Fű nem okoz függöséget, max az érzést kivánod vissza.

A nikotintól 50x nehezebb elbúcsúzni mint a fűtöl.

Szóval ha nem éled bele annyira magad akkor szemrebbenés nélkül le tudod rakni.

2012. máj. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Régebben alkalomadtán cigiztem huzamnsabb ideig,és sokkal több rendes cigit szívtam el,mint füveset,de arra mégse szoktam rá,és nem hiányzott.de ez igen.és vannak olyan ismerőseim,akik ha nem jutnak hozzá,idegesek lesznek,esetleg agresszívak.én még csak egyenlőre nagyon hiányolom.
2012. máj. 3. 18:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekik és neked is kényszerképzeted van, ez mentális állapotfüggő, van aki szereti megélni hogy vele valami negativ dolog történik, ha más nem történik akkor kitalálja magának hogy ő függ a fűtöl.


Most úgy olvasd ezt mintha a szemedbe néznék és úgy mondanám: a fű az lóf@sz, ha legközelebb valamelyik cimborád hözöng hogy nincs fű akkor nyugodtan röhögd ki és saját magadat is ha ilyen érzésed lenne.


Amik függöséget okoznak azok a szintetikus szerek, az alkohol és a nikotin. Menjetek inkább csajozni, ahhoz nem kell semmilyen szer.

2012. máj. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindent leírt az előző válaszoló, én már csak alátámasztanám, mielőtt valaki kioktatná. Teljes mértékben igaza van.
2012. máj. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem csak testi függőség létezik hanem mentális is. A számítógép, szerencsejáték sem addiktív szer, mégis sokan rá tudnak szokni.
2012. máj. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!