Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzásról, dohánygyárakról...

Dohányzásról, dohánygyárakról szóló filmet tudtok mondani?

Figyelt kérdés

Nem leszoktató film kell, mivel már nem dohányzom, hanem inkább ilyen "összeesküvés elméletes" film :D Szóval ami így belemegy a dohánygyárak tevékenységeibe, érdekességeibe, titkaiba.. vágjátok

mint pl a Super Size Me, csak nem a mekiről, hanem a cigiről :D



2012. máj. 8. 20:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Spektrumon ment régen egy film, újabban nem adják már...
2012. máj. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És mi volt a címe?
2012. máj. 8. 21:28
 3/14 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudom kb 5éve láttam.

Hány éves vagy? Mióta nem dohányzol? Mennyi ideig dohányoztál? Milyet szívtál? Egynap mennyit?

2012. máj. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

jaj, megint a kérdéseid :D nembaj, tőlem még először kérdezed :D

15évesen koromban kezdtem dohányozni kb, eleinte csak szép keveset, ugye, úgy ahogy szokott lenni, aztán azt vettem észre, hogy egy napot nem bírok ki nélküle. tavaly már napi 1 doboz elment, idén januárban hagytam abba, egyik napról a másikra, az Allen Carr módszerrel. Párszor még szívtam 1-1 szálat, de egy hónapja már bulikban sem, egyetlen, egyet sem, szóval kb 1 hónapja vagyok teljesen tiszta :D

2012. máj. 8. 22:21
 5/14 A kérdező kommentje:

Jaés most vagyok 19.

Kék szofi, világoskék szofi volt főleg, itthon töltött, utóbbi fél évben néha Aranymarlboro, meg egy ideig fekete gold touch marlboro

2012. máj. 8. 22:23
 6/14 anonim ***** válasza:

én 19 évesen próbáltam ki kékmultival nem szoktam rá:)

Hogy bírod nélküle?

2012. máj. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Gratula, nagyon ügyes voltál:)

Azt vettem észre aki 18alat próbálta ki elég rendesen rászokott. De például Haverom 25, 15 óta gyújt rá nincs rászokva, ő nem lett függő.

2012. máj. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Én hónapokig minden nap, vagy legalábbis hetente 3x elterveztem, hogy na akkor holnap nem cigizek, vagy csak maximum ennyi szálat. Egyfolytában hót ideges voltam, rosszul voltam nélküle, 3mondattal fel lehetett idegesíteni, és úgyis rágyújtottam idő előtt. Aztán jött ötletként az Allen Carr könyv. Egyik nap még napi 1 doboz volt, másnap meg semmi, és semmi elvonási tünet nem volt, se rosszullét, se idegesség, azóta sokkal jobban érzem magam úgy alapjábanvéve :D Ezért próbálom ajánlani mindenkinek ezt a könyvet, magam is meglepődtem, hogy szinte észre sem veszem, hogy hogy, de rengeteget változtat. Nem hittem volna, hogy elvonási tünetek nélkül le lehet tenni a cigit.

Nekem is a baráti társaságból mindenki rászokott szinte, és kb eddig én szoktam le egyedül:)

2012. máj. 8. 22:48
 9/14 A kérdező kommentje:
És hogy bírom nélküle..:D eszembe nem jutna rágyújtani. Néha azt álmodom, hogy cigizek, kb 3x volt már ilyen, tökre megijjedtem, de mire felkeltem, tök jó érzés volt, hogy mégsem gyújtottam rá. Pedig napközben egyáltalán nem kívánom. Kaja után van annyi, hogy eddig mindig elszívtam 2-3cigit, és nem volt teltségérzetem, mostmeg elmegyek mozogni, sétálok egy 20percet ha nagyon jóllaktam, vagy biciklizek, és azután ugyanúgy megszűnik a teltségérzet:D
2012. máj. 8. 22:50
 10/14 anonim ***** válasza:
Grat nagyon ügyes vagy, szerintem ha újra kezdhetnéd biztos nem szoknál rá:)
2012. máj. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!