Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hany cigi utan szokok ra a...

Hany cigi utan szokok ra a dohanyzasra?

Figyelt kérdés
Ugyertem,menyit kell elszivjak,es mikor erzem hogy fuggo vagyok? Naponta 2 szallat nyomok el.
2012. máj. 9. 20:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Egyénfüggő, nem lehet meghatározni.

Mi van, ha egy egész napig nem szívsz? És ha egy hétig?

2012. máj. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Onnantól vagy függő, ha jól esik/esne és vágyódsz utána. Ha már nem azt érzed, hogy szenvedés lenne egy ilyen büdös dolgot elszívnod, elkezdődött. Visszaút gyakorlatilag nincs. Aki 20 éve nem szív már, az is dohányos, csak nem dohányzik, megállja. Ne szivasd meg magad, nem éri meg.
2012. máj. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2 Akkor én most szokjak vissza?:(Komolyan el vagyok keseredve.
2012. máj. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ne szokj rá,hülyeség.Egyszer úgyis megbetegszel tőle,vagy kevés lesz a pénzed rá.És az nagyon rossz,amikor rágyújtanál,de nincs mire.Ezzel tényleg csak megszívatod magad.
2012. máj. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A rászokás észrevétlenül történik, de vannak árulkodó jelek. Ha már nem csak akkor szívsz, ha megkínálnak, hanem veszel magadnak, illetve ha már nem csak társaságban szívod, hanem amikor egyedül vagy. Ha ébredés után ez az első (mert hiányzik), már megette a fene.
2012. máj. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%

Hány éves vagy? Milyen fajtát szívsz?

Szerintem inkább alkalmanként gyújtsál rá.

Nem lenne jó ha függő lennél.

2012. máj. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

2.

Ez csak akkor igaz, ha az ember "megállja, hogy ne gyújtson rá".

Van viszont olyan leszoktató módszer, (nem a módszeren van a lényeg, hanem segít, hogy fejben eldöntse az ember, hogy nem akar dohányozni), amivel nem megállni kell, hanem megszabadulni egy undorító dologtól. Aki ezzel hagyja abba a dohányzást, élvezi minden percét a nemdohányos életnek, és egy percig sem gondol a dohányzásra. Namármost, akkor ő is dohányos, úgy, hogy utálja a cigit, és ha fizetnének sem gyújtana rá ismét?

2012. máj. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem, ő az 1%.

Egy ilyen ismerősöm van nekem is. Egy.


2-es

2012. máj. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Módszertől függ, de egyébként igazad van. Én Allen Carr könyvével szoktam le, és őszintén mondom, undorodom már a cigitől. Nem hisztizek dohányos embereknek, nem érdekel, ha mellettem rágyújtanak, de én pl 10ezer forintért egy slukkot nem szívnék belőle. De igazad van, van aki még ezzel a könyvvel is úgy hagyta abba, hogy utána azon mereng, hogy jó ötlet volt-e leszokni. De én még mindig azt mondom, aki jól átgondolta, ésszerűen, és nem ad a hülyeségnek, az le tud szokni véglegesen:)
2012. máj. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ez a mesterséges boldogság kérdésének filozófiája. Én azt mondom jobb nem belenézni a nyúl üregébe, utána nem lesz már olyan, mint előtte. Lehet szimulálni, de nem ugyanaz.
2012. máj. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!