Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hol adják ki a dohányterméket...

Hol adják ki a dohányterméket 18 éven aluliaknak Budapesten?

Figyelt kérdés

Nekem PONTOS hely kéne :) Ha lehet, akkor a belvárosban.


A kisboltokban próbálkozz, sehol, és a 'szokjle' típusú kommentekkel kíméljetek meg.

Mellesleg 17 vagyok, nem 13-14 éves.


2012. máj. 11. 21:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nonstopok, ha nincsenek mögötted a sorban.
2012. máj. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
'szokjle'
2012. máj. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
17 vagy és nemadjak oda? én 15 vagyok és eddig akarhol kértem odaadtak, de van egy biztos hely is! a szinyei merse pál utcaban akarmelyik kisboltba bemész kiadjak
2012. máj. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ja, lehet az alkatom miatt. Alacsony vagyok,és vékony. Köszönöm a válaszodat :)
2012. máj. 12. 00:00
 5/11 anonim ***** válasza:
nm, amugy közvetlen a kodaly korond felöli olalan ahol a rendőrég van... ott szembe van 2 kisbolt, mindkettőnél odadjak.
2012. máj. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amugy meg marha jófejek vagytok, hogyha egy boltos nem cigánykodik az életkor miatt, itt meg kiírjátok a pontos címüket. Ennyi suttyót, hát a pofám leszakad... legalább privátban...
2012. máj. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
23%
Amelyik boltos kiad gyereknek cigit az meg is érdemli, hogy bezárassák a boltját. Kezdeném a fent leírt címekkel. Gyereknek adni cigit!?
2012. máj. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Légy türelemmel és minden boltban kapsz majd ha betöltötted a 18-at :-)

Amúgy igen. Sok boltnak szüksége van a kiskorőú vásárlókra, és ti most éppen magatok alatt végjétok a fát. Ha bárki megneszeli hogy ide ki vannak írva, hót tuti ziher hogy legközelebb nem kaptok ott semmit. Vagy azért, mert bezárták, vagy azért, mert félnek az ellenőrzéstől. Szemétség tőletek. De mondjuk az előttem lévőnek is igazat kell adnom, ezek a boltosok sem túl korrektek. A törvényt nem véletlenül hozták meg.

2012. máj. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
8-9 éves lehettem, mikor keresztanyám leküldött 1 doboz cigiért.. Gond nélkül kiadták.. És biztos nem voltam magasabb nálad..
2012. máj. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

:-D

Engem is gyakran leküldtek cigiért és gyufáért, de annak már talán több mint tíz éve...

2012. máj. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!