Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért nem lehet a csikket...

Miért nem lehet a csikket eldobni? A cigaretta adójából lehetne finanszírozni a takarítást nem?

Figyelt kérdés
Mindíg annyira vannak a csikkel nem mindegy az országnak azt mondták a németek, hogy ez az ország úgyis egy szemét telep. Úgy, hogy elég drága már a cigi beleférne a takarító.

2012. máj. 14. 19:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Akkor dobáld a németeknél, ők majd biztos jól megdícsérnek.
2012. máj. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Kultúra?
2012. máj. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
A cigaretta adojabol a dohanyzas miatt tudorakos emberek egeszsegugyi kezeleset finanszirozzak. Jobb lenne, ha a penzd a takaritasra koltenek, a rakos beteg pedig gyogyitsa sajat magat?
2012. máj. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%
Miért olyan rohadt nehéz 2 métert sétálni egy kukához?
2012. máj. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
96%
Ennyi erővel szarhatsz is az utcán, úgyis elbomlik.
2012. máj. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%
Akkor már ne csak a csikket, ha szerinted mindegy, akkor minden szemetet dobáljunk el - és egy nagy pöcegödör lesz az ország...
2012. máj. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Akkor már ne csak a csikket, ha szerinted mindegy, akkor minden szemetet dobáljunk el - és egy nagy pöcegödör lesz az ország...


A geodéziánál dolgozom. Én nem dohányzom de kíváncsi voltam nektek mi a véleményetek. Én bejártam az egész országot hol itt mértünk a közutakon , hol pedig máshol Az utakon nem csak a csikkek repültek kifele az autókból de bizony a sörös dobozok is ahogyan mértünk majd le ütöttek, az erdő szélei az maga a mocsadék egyes helyeken a szemét halmazoktól, hogy is írtad pöcegödör az ország? Hát igen az sajnos az a baj, hogy ezeket nem lássátok akik ezeket eldobálják nem kellene megbüntetni, de igen csak , hogy kiket? Az a baj ezzel a médiával, hogy amióta elkezdődött ez a dohányellenes mizéria másról sem lehet hallani, tudom, hogy a csikket sem kellene eldobni csak azt hiszi a média, hogy hólyag és felfúja. Sajnálom a természetet, hogy nem sok olyan hely van az országba ahol nem botlunk bele egy-egy zsák szemétbe vagy egy halom sörös dobozba amik az utak mellet hevernek.

2012. máj. 14. 21:03
 8/20 anonim ***** válasza:
76%
"nem lássátok" = nem látjátok... ha már magyarok vagyunk. És sajnos én is látom a szemétkupacokat viszont én magam sohasem szemetelek.
2012. máj. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%

Kipróbáltad már a cigit?

Régebben sem dohányoztál?

Ha igen mennyi ideig ? Milyen fajtát szívtál el és mennyit egy nap vagy csak alkalmanként?

Nem szeretnél valamikor majd venni valamilyen jófajtát és rágyújtani?

2012. máj. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
A csikk eldobásával ér véget a szertartás, valóban nem szép látvány a sok szemét, csikkek annyira nem észrevehetőek a méretük miatt.
2012. máj. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!