Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért van az hogy cigi után...

Miért van az hogy cigi után egy kis mértékig beszédülök? 1 Héten 1x 2x gyújtok rá ha társaságban vagyok, a haverom azt mondta hogy ő is néha szokott ha nem szív 1-2 napig, amúgy 7, 0,5,8 erősegu fekete mentolos kék dunhillt, multit szívok.

Figyelt kérdés
Néha ha iszok egy kis palit akkor meg nem tudok megálni a lábamon 1-2 kupicátol.És mindent kimondok magamból,jobban gondolkozok..:D
2012. máj. 27. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkább tanulj, hogy felvegyenek egy jó egyetemre és aztán jó gazdag legyél.
2012. máj. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
azért van , mert csak heti 1-2 alkalommal gyújtasz rá és még nem szoktad meg.. gondolom nem is csinálhatod régóta.. nálam is így volt az első pár hónapban
2012. máj. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kb szeptember óta igy csinálom ,inkább az ilyen erôsebbektôl lehet beszédulni...gondolom?
2012. máj. 27. 14:20
 4/8 anonim ***** válasza:
hát én beszédültem már a leggyengébbtől is...
2012. máj. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A szédülés enyhe nikotinmérgezést jelent. Ne dohányozz!!!
2012. jún. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 peterjkl válasza:
csak megjegyezném hogy a szédülés nem a nikotintól van de ettől persze ugyanolyan káros a dohányzás :D
2012. jún. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
akkor mitől van a szédülés?
2012. jún. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól szédül, hogy a tüdejébe nem sima oxigén hanem füst is kerül :-)
2012. jún. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!