Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tilos kocsmában cigizni, ti...

Tilos kocsmában cigizni, ti mit szóltok ehez?

Figyelt kérdés

Nos én egy ideje nem dohányzom.De anno azért mentem el a "kocsmába"hogy megigyak pár sört,és elszivjak pár cigarettát miközben beszélgetek a haverokkal.Szerintem ez a kocsma lényege.Szóval kellene dohányzó,és nemdohányzó kocsma és mindenki eldönti,hogy melyikbe akar bemenni.

A másik dolog,ha én megveszek egy "drogot"(cigaretta)7-800ft ért legálisan,aminek a 80százaléka adó,akkor könyörgöm,annak a használata ne legyen már illegális!!!!

Hát a jó k...va anyjukat,még utána majd megb....k 50ezerel. Erre van ész,ilyent tetű országban élünk....

Bár mondom én már nem dohányzom.


2012. máj. 31. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
A kormány így akarja tönkretenni a dohányipart hogy ő jót kaszál rajta aki nem hajlandó leszokni az megveszi és szívja ott ahol szabad, de sokan kezdenek már leszokni róla én már ezt vettem észre.
2012. máj. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jó reggelt!

Január-március között még a vízcsapból is az folyt, hogy ápr. 1-től már bírságolni is fognak, ha valaki olyan helyen dohányzik, ahol azt a törvény nem engedi.


Hívd meg a haverokat a lakásodra, vagy menj te hozzájuk, ott lehet sörözni és dohányozni. Az, hogy onnét az utcára szellőztetsz, és úgy kerül ki a levegőbe a dohányfüst, azt a törvény nem tiltja. (Egyelőre)

2012. máj. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az teljesen jó megoldás lenne, ha lenne dohányzó és nem dohányzó kocsma (vagy egyéb vendéglátó és szórakozóhelyiség). A tulajdonos döntse el, hogy dohányzó legyen-e, és jól láthatóan tüntesse fel a bejáraton, hogy lehet vagy sem...!

Akár jól körbezárt, szagot ki nem eresztő dohányzó standokat is üzemeltethetne az, aki akar.


Ezeken kívül viszont sehol ne lehessen dohányozni!


A rendőr büntessen ott, ahol nem dohányzó vagy ami közterület, viszont a fent említett helyeken füstölgőket hagyja. Ez lenne korrekt.

(És így én a nem dohányzó sem kellene szagoljam a sok belátástalan gyárkéményt.)


Gyűjthetnéd az aláírásokat törvénymódosításért!

2012. máj. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Az, hogy onnét az utcára szellőztetsz, és úgy kerül ki a levegőbe a dohányfüst, azt a törvény nem tiltja. (Egyelőre)"


Sajnos...

2012. máj. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Tilos kocsmában cigizni, ti mit szóltok ehez?"


Semmit nem szólok, mert ez is csak egy vitageneráló kérdés... kettes alá helyesírással.

2012. máj. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lassan már sehol nem lehet rágyújtani.Lehet,még azt is megéljük,hogy teljesen betiltják a cigit.És akkor mi lesz?:O
2012. máj. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én nem dohányzok, de megtűrtem a cigis haverokat. Most örülök, hogy jó illatúan mehetek haza, bár azért jó lenne egy szivart néha elpöfékelni iszogatás közben. No mind1. A kormány meg úgy is eljátssza a pénzeket adósság fizetésre, sok jót attól ne várjatok.
2012. máj. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy ezzel a vendéglátósokat is tönkreteszik, hiszen a dohányosok most már inkább otthon maradnak.
2012. jún. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!