Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért van füvezés után másnap...

Miért van füvezés után másnap mindig rosszkedv?

Figyelt kérdés
2-3 havonta szoktam szívni. Általában mindig nevetek tőle mint az állat, de rákövetkezendő nap már szar kedvem van. Oka?

2012. jún. 11. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
A hangulatkülönbség az oka, amely attól függ, hogy mennyire vagy boldog/ kiegyensúlyozott akkor, amikor tiszta vagy ( a te esetedben valószínűleg az eltérés a két állapot között elég jelentős ).
2012. jún. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 an00nym ***** válasza:
100%

elég ritka hogy ilyen rendszerességű használat esetén fellépjen ez a mellékhatás,

de az ok a lecsökkent szeratonin szint

amikor a delta-9-THC kapcsolódik a cb1 receptorra többek között szeratonint szabadít fel, jelentős részben a megnövekedett szeratonin szint miatt vagy vidám, ha az agyad nem képes megfelelő sebessséggel termelni, illetve "nincs raktáron" akkor bizony levert leszel...

2012. jún. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
81%
Azért,mert tudod h aznap mindet elszívtad és nem maradt másnapra :D:D
2012. júl. 14. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%
Hű nálam is ez van. Tegnap szívtam herbált,jó kedvem volt, most perpillanat embert tudnék ölni.
2013. ápr. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

11:59


Váljék egészségedre a herbál :D:D:D:D:D:D:D

Komolyan nem tudom feldolgozni, hogy még mindig van ember aki azt a szar mérget szívja :/

2013. ápr. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincs bajom a herbállal, ha nincs más jó az is.
2013. ápr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kozel22 válasza:
Azt a mocsok herbált ne keverjük ide, amugy nekem másnp mindig jókedvem van, postparty feeling :D
2013. máj. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Tök egyszerű haver, nekem detto. Ha boldogtalan/kielégítetlen életed van, a gyom segít, hogy jólérezd magad, más kérdés, h én betépve(fű) is sokszor gondolok a trére körülöttem, de mindezt zsibbadt testtel könnyebb lekezelni. Ez a pszichikai függőség, mikor másnap látom, hogy van még nullkettő, mikor az uccsót tekerem, akkor is jön a depi, hogy bammeg elfogytam. Az érzés kell hogy be vagy tépve, mert fain érzés. Ötletgazdag leszel, hiper kreatív. Aztán rajtad áll, hogy kamatoztatod-e az ötleteket, vagy csak álmodozol( tehát valójában nem sok minden valósul meg a tervekből, amit a hatása alatt szősz) legalábbis nálam ez a helyzet. És ha nincs, ha kifogytam, akkor jön a demotiváltság, ha nincs lé, akkor csak videójátékozom, hátha közben valaki rámír, hogy vágjunk össze/ behív satöbbi. Ez a rosszkedv. Hogy tegnap jókedv volt, élveztem minden pillanatot, minden zenét, most meg ugyanaz az üresség(normál állapot), ami előtte volt.
2014. júl. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!