Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hol lehet színes cigarettát...

Hol lehet színes cigarettát kapni? (pink elephant stb) Tudtok olyan cigit aminek a füstje színes?

Figyelt kérdés

Hallottam a pink elephantról de tudom az országban nem forgalmazzák. Tudtok még mondani ilyesmi színes cigiket?


Létezik olyan cigi aminek a füstje színes?


A pink elepantnak a füstje NEM színes, de nekem ELSŐSORBAN olyan kellene aminek a füstje színes.(persze ha olyat nem tudtok akkor a pink e. is jó)

Tudtok ajánlani?

Esetleg oldalak ahonnan tudok rendelni?



2012. jún. 11. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

A színes füst egyenlőre még semmilyen formában nem létezik...


Amúgy az egyetlen színes cigi amiről tudok hogy kapni lehet itthon:

Drajum Black (fekete)

Djarum Cherry (piros)

2012. jún. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a c8 pride gyárt színes fütös cigit
2012. jún. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

most akkor van színes füstű vagy nincs?

és mi az a c8 pride? leírnád nekem pontosabban ogy hol, hogyan tudnák szerezni? :)

2012. jún. 11. 23:52
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
a c8 pride egy sima elektromos cigaretta. még is mitől lenne színes füstje? színes füst nem létezik...
2012. jún. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pink Elephant-ot tudok, színes füsttel cigit nem.

(Színes füst, mint olyan, létezik egyébként, de az nem a cigiből jön.)

2013. márc. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy alkalommal láttam életembe kék füstöt, egy dízel autóból kijönni, de az azért volt mert égette el az olajat a motorból. Amúgy színes füstű cigi, meg egyáltalán ilyen szivárvány színekbe pompázó füst nincs. Nem tudom aki mondja honnan szedi, mert szerintem még életébe nem látott olyat, max photoshopolt képeken. Ha mégis, akkor javaslom neki hogy hagyjon fel az LSD-vel.
2013. márc. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom, tisztelt 6. hogy kicsit terheld le a Google szerverét és nézz utána, milyen lehetőségek vannak a levegőben való repülés jelzésére. (nem a repülőgépre gondolok) Mert a színes füst köztük van - csak halkan jegyzem meg. Minden kétséget kizáróan mondhatom, hogy nem tudatmódosító szer hatása alatt írom ezt ;) Próbáld meg elhinni, hogy létezik.
2013. márc. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!