Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Allen Carr könyve tényleg...

Allen Carr könyve tényleg hatásos, ha valaki le akar szokni a cigiről?

Figyelt kérdés
2012. jún. 11. 23:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem segített.

De most egy e-cigivel próbálkozom, alig szívok mellette igazit!

2012. jún. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem segített. Sokszor próbáltam leszokni, egy két napnál sose bírtam tovább. Elolvastam, leszoktam.
2012. jún. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekemis segített. Én minden próbálkozásomnál kb este 6ig bírtam, utána mindig rágyújtottam. Napi 1doboz volt az átlag, éppen volt, hogy csak napi 12szál, de bulikban volt az 2doboz is. Aztán elolvastam a könyvet (igazából hangoskönyvben hallgattam végig), és másnaptól egy szálat sem szívtam. Nem is voltam ideges, semmi elvonási tünetem nem volt. Én nagyon ajánlom, hogy próbáld ki, mivel semmi vesztenivalód nincs, és 100ből 99embernek bejön ez a könyv:)
2012. jún. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem soso.Segített annyiban,hogy meghozta a kedvem a leszokáshoz.Igazából soha nem akartam leszokni,de most egy két dolog miatt rákényszerültem és kellett a motiváció,ez a könyv segített benne,hogy megtaláljam.Így sikerült,3 hónapja letettem.De érzem magamban,hogy vágyok rá lelkileg,úgyhogy lehet,hogy visszaszokok.Majd ha rendbe jön az életem.A könyvet mindenféleképpen érdemes elolvasni.
2012. jún. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én kb 2-3X probálkoztam előtte igazibol (szal h pár napig kibirtam) meg vagy 20X h este eldöntöttem reggel rágyujtottam...(nekem ez nagyon sokszor volt, huu nagy elhatározás, reggel felkeltem..áááh f***om..)

Hallod meghallgattam hangoskönyveb...jézusom...nem cigizek 3 hónapja:) Amik vannak benne: 50% amit alapbol tudsz csak nem ismered be, 50% meg amit észre sem veszel magadon. Amikor rájösz mit miért csinálsz, minden akaraterőd megvan:)

17/F

2012. jún. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen elég jó arányban olvasok pozitív végeredményt a könyvvel kapcsolatban.Nálam még az akarat a vágy sincs meg a leszokásra,de nem lenne rossz.:)

Szóval valaki tud segíteni a hangoskönyv megszerzésében?

2012. aug. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja és Allen Carr: Leszokni a dohányzásról? könyv, ugyanaz mint Allen Carr: Leszoknék a dohányzásról, de nem tudok! (3 CD)? Csak azért mert más a cím. Köszi nagyon!:)
2012. aug. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!