Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigarettázom, hogy mondjam el?

Cigarettázom, hogy mondjam el?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok,elkezdtem cigarettázni,utálok hazudni a szüleimnek :\. Hogy mondjam el ?

2012. jún. 14. 15:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Ha abbahagynád, minden rendbe jönne.

Úgyis csak menőzésből szívod, nem szoktál rá. Egyáltalán honnan van rá pénzed? Hol szolgálnak ki vele? Miért nem nézi át valamelyik szülőd a cuccaidat néhanapján?

2012. jún. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

az őszinteség.

odaállsz és elmondod.

megdícsérni nem fognak, de legalább nem mástól tudják meg,hisz egy dohányoson úgyis érződik a szag bde az tuti hogy ha kapsz zsebpénzt, akkor nem cigarettára fogod elkölteni ha rajtuk múlik.


de ha dohányoznak ők is, akkor az már más tészta.

2012. jún. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha tesóm elkezdene cigizni, egyből észrevenném, már csak a szagról is. Bár az más kérdés, ha szüleid is bagóznak és nem tűnik fel nekik a füstszag.

Amúgy 14 évesen nem kellene cigizned. Oké, hogy most "menő" leszel, de 30 évesen már úgy fogsz kinézni, mint egy 40 éves. Ezt akarod?

Ha meg nem szeretsz hazudni, akkor ne hazudj és mondd el nekik vagy hagyd abba ezt az egész értelmetlen, önpusztító hülyeséget.

2012. jún. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

15:46,1 éve dohányzom,próbáltam abbahagyni de nem megy

15:47,anyukám cigizik meg az egyik nagyszülőm.

Próbáltam már elmondani de 1szerűen nem megy. =\

2012. jún. 14. 15:51
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne más tészta, ha ők is dohányoznának? Az, hogy egy FELNŐTT ember mit csinál, semmi köze hozzá a gyereknek.

Ha az anyja teherbeesik és a gyerek is, akkor oké, mert innentől kezdve joga van hozzá? Vagy ha a szülők egyszer spiccesen mennek haza, akkor a gyerek is vedelhet? Naneeeee!

2012. jún. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha 14 évesen ennyire nincs akaraterőd, akkor hogy fogsz elérni bármit is az életben? Leszokni a cigiről nagyon egyszerű, csak tenni is kell érte.
2012. jún. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%

Szerintem tagadd le(kegyes hazugság),aztán mondj le róla.Gondolom még nem vagy masszív dohányos,szóval óva intelek;ne szaladj bele ebbe komolyan,mert kevés nagyobb szopás létezik mint rákapni a cigire.Legális is,tinédzser korban akár még gizdázni is lehet vele,de hidd el;ha egyszer megkaparint magának a nikotin,akkor neked annyi.

Több mint 20 éve szívom,tudom mit beszélek.

Megyek is rágyújtani.

2012. jún. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hajjajj....hagyd abba!!!! Nem jó az...
2012. jún. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azért az egy elég szomorú dolog, hogy egy év alatt nem veszi észre a kedves szülő, hogy a lánya cigizik... vannak annak jelei...


Ha megmondod, pontosan miért szoktál rá, akkor adok tanácsot. De ha valami olyasmit mondasz, hogy "hát a többiek kínáltak, azt mondták megnyugszom, nem akartam kimaradni", akkor előtte le foglak b*szni.

2012. jún. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
én nem támogatom abszolút az ötletet hogy dohányozz, de mivel nem ez volt a kérdésed ezért arra válaszolok, én úgy mondtam el, igazából nem is elmondtam anyám kint bagózott a konyhában én kimentem leültem mellé elkezdtem szépen lassan birizgálni a cigis dobozát, majd mikor láttam rajtam, hogy egyáltalán nem számít rá kivettem egy szálat és meggyújtottam:) Hát gondolom mondanom sem kell, hogy anyám nem volt büszke, de nem rám hanem magára... abban a percben szokott le a dohányzásról:)
2012. jún. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!