Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen a dunhill switch?...

Milyen a dunhill switch? Érdemes ezzel elkezdeni a cigizést?

Figyelt kérdés

Szeretném kipróbálni a cigizést. Valaki megmondaná ,hogy jó e ezzel kezdeni? És lécci hogyan kell letüdőzni ? PONTOSAN!

Értelmes és jó válaszokat kérek.

18/F



2012. jún. 17. 21:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A cigizést semmivel nem érdemes elkezdeni!

Egyébként a Dunhill Switch nekem nagyon bejön.

2012. jún. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én a kék Dunhill-t ajánlom, 10 éve cigizek, messze ez jön be a legjobban, pedig már jópárat kipróbáltam. De ne szokj rá, sok pénz, és ezért csak az egészségedet rombolod.
2012. jún. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én nem ajánlom, sőt semmit nem ajánlok!


Azt tudom mondani, hogy : A dohányzás halált okozhat! Sőt még rákot is.


Te döntésed te szervezeted, mérgezd úgy ahogyan a környetedet.

2012. jún. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi meggondolom, de hogyan tüdőzzemle ?
2012. jún. 17. 21:38
 5/13 anonim ***** válasza:

Szájrákot okozhat ha nem tüdőzöd le.

Ha fogat mosol és az ined elszakad, ami kis vérzést követ, azzal is akár elrákosodhat!!!!!!!

Azt mehetsz a szájsebészez!!!


Ne próbáld ki gyerek, megmondalak anyádnak!!!!!

2012. jún. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

megszívod a cigit mintha azon vennél levegőt, majd utána veszel egy nagy levegőt és már le is tüdőzted... vagy először a szádba szívsz füstöt és utána veszel egy nagy levegőt, de ez a töményebb köhögtetősebb formája...

én mindenképpen kék színü cigit ajánlanék kipróbálásra mert, attól nem fogsz egyből behányni, és mégis megvan a dohányzás élménye...

ne hallgass a trollokra attól hogy nem tüdőzöd le nem lesz nagyobb esélyed a szájrákra... onnantól kezdve, hogy azt a 250 féle fajta rákkeltő anyagot tartalmazó füstöt beszívtad, ugyan annyi esélyed van mindenféleképpen a száj, gége, tüdő, és stb rákra... nincs enyhítő körülmény...

valamint 1 doboz cigaretta 6-800ft között mozog, az ilyen kipróbálások szinte egytől egyig rászokással végződnek... körülbelül 1-6 hónap alatt eljutsz a napi 1 dobozig ami hetente 5000ft havonta 21000ft évente 255000ft

Tehát döntsd el megéri e ilyen hülyeségeken gondolkodnod, hogy ezentúl szívod a koporsószöget, vagy értelmesebb dologra is el tudnád e költeni évente ezt a negyedmilliót?

2012. jún. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az ilyen "szeretném kipróbálni" kezdetű cigisek vagy egy szál után megunják, vagy még 20-30 évig szívják legalább...
2012. jún. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

amivel elkezded az lesz v legalábbis ahhoz hasonlók lesznek a kedvenceid

de sztem ne kezd switchel mert az csak mentolosan jó.

sztem kezdd kék szofival én is azzal kezdtem és nagyon jó a zamata

2012. jún. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Gyújts rá helyettem is,mert én most cigitilalom alatt vagyok.
2012. jún. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi az üzeneteket, valakiét már azután olvastam miután elszívtam eggyet. Hát megmondom k***a szar. Odaadtam egy haveromnak azt ennyi.Nemtom mi a jó benne.
2012. jún. 19. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!