Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit csináljak dohányzás helyett?

Mit csináljak dohányzás helyett?

Figyelt kérdés
Mostmár nem dohányzom,de hiányzik valami, konkrétan a dohányzás nem. de mikor baráti társasággal ülök akinek nagy része dohányzik, nem tudok csak ugy ülni. a minap 1 minilabdát gyömöszöltem de az meg ciki. tippek hogy mit csináljak?
2012. jún. 30. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
vegyél elektromos cigit
2012. jún. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mi az hogy csak úgy ülni? ők is csak úgy ülnek csak közben bagóznak... igyál sört...
2012. jún. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Tudom milyen érzés, én is ezért nem tudok leszokni pl. kávézok kell mellé a cigi, anélkül nem is ér nekem semmit a kávé, meg, ha valaki rágyújt mellettem én nem birom ki, hogy ne gyújtsak rá, vagy ha csak egyszerűen magam vagyok és pl. vároma buszt vagy akármit ... kicsitt arrébb megyek és rágyújtok azzal is megy az idő ... valamit csinálsz ... elektromos cigi sem a legjobb pl. pénz érdekéből lehet, hogy olcsóbb, de abba is ugyanúgy vásárolod azt a izét amit bele kell tenni, elnézést, de most nem jut eszembe a neve, szóval, ha valaki tud adni tanácsot azt én is meg hallgatnám, olvasnám :)
2012. jún. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem azt kell megszoknod, hogy ne csinálj helyette semmit.

Társaságban meg csináld pont azt, amit 2 cigi közt amúgy is csinálnál!

Figyeld meg, hogy a nem dohányzók hogyan viselkednek, és "utánozd őket". Nem vicc.

Az nagyon rossz, hogyha mindenképp csinálni akarsz valamit a cigi helyett, attól csak idegesebb leszel.

Tanulj meg nem dohányosként élni.

2012. júl. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudom miről beszélsz.Sajnos a leszokás életmodváltást követel.És bizonyos társaság elvesztésével jár,ne sajnáld,mert jobb jön helyette.Én azota nem kocsmázok,hanem konditerembe járok,ott is van társaság,és beszélgetünk is,de közben az ember aktív,és eszembe se jut hogy cigizni kéne.Szóval,kezdj uj dolgokba,különben visszaesel.
2012. júl. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!