Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ma kezdtem a Chanpix gyogyszer...

Ma kezdtem a Chanpix gyogyszert . Ugy érzem magam mint aki be van nyugtatozva. Volt valaki aki igy érezte? Leszokott? Mennyi idö után nem jut a cigi eszembe? A kék szemnél még erösebb a bodulat?

Figyelt kérdés

2012. júl. 4. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Anyukám szedte, ő nem panaszkodott álmosságra. Leszokott vele, de ne azt várd, hogy majd a gyógyszer egy csapásra elfeledteti veled az egészet, anyukámnak 1 évvel a leszokás után volt először, hogy volt egy olyan napja amikor nem jutott eszébe a cigi. A gyógyszer sokat segít, de a leszokás itt is fejben dől el.
2012. júl. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megkérdeznéd milyen tünetei voltak?mit érzett hanyadik nap jelölte ki a cigimentes napot?
2012. júl. 5. 11:26
 3/7 anonim ***** válasza:
hali! én a champix-el szoktam le, vagyis még mindíg tart a kúra, de már több mint egy hónapja nem gyújtok rá. a tünetek nekem is erősek voltak, kb a 3 adik hétig, az ébrenlét szerű álmoktól kezdve, a kedvtelenségig. amúgy szintén kékszemű vagyok :D
2012. júl. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk a férjemnek megvegyük-e, mert ő is csodaszert vár. Ő képes megcsinálni hogy megveszi ezt a gyógyszert drága pénzért, és mellette ugyanúgy költ cigire. A tapasszal is ezt csinálta. Ha nincs elég akaraterő, ebbe se érdemes belevágni? vagy azért jobb mint a tapasz? majd ha esetleg elkezdi megírjuk a mellékhatásokat is.
2012. júl. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha akarsz, mellette is rágyújthatsz, de annak semmi értelme :D a lényege az egésznek az, hogy megszűnteti a fizikai függőséget, mert a nikotin helyére épül a vareniklin. én nagy dohányos voltam, mégis sikerült leszoknom vele
2012. júl. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
de jó neked!!! örülök hogy ilyeneket olvasok a Champixxal kapcsolatban. egy remény, hogy hátha ezzel sikerül majd.
2012. júl. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
biztos hogy sikerül. én ezzel szoktam le, és elhiheted hihetetlenül nagyon függő voltam. anyum is ezzel szokott le
2012. júl. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!