Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ki hány évesen kezdett cigizni...

Ki hány évesen kezdett cigizni? És ha 18 alatt akkor hogy szerezte meg?

Figyelt kérdés

2012. júl. 8. 23:46
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
14 voltam és először lejmoltam jó sokáig aztán trafik ujságos inmedio
2012. júl. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Én kb. 13-14 éves korom óta cigizem, már az elején napi fél doboz ment el. Akkor még nem volt korhatáros a vétele.


Az első oldalon írt egy srác, hogy 15 éves, de idősebbnek néz ki és odaadják neki.

Én meg 28 vagyok, életem felét végigdohányoztam! Állandó jelleggel ugyanazokon a helyeket vettem a cigi, és még mindig, a mai napig is elkérik a személyimet (Spar, Cba, meg ilyen helyeken...)

Akkor ez azt jelenti,hogy "még" jól nézek ki?

2012. júl. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
14 évesen kezdtem, kisboltokban 90%ban mindig kiadták, utána meg más diákigazolványával elrendeztem, vagy megkértem egy idősebb barátomat, hogy vegye meg nekem :D
2012. júl. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

Egyszerűen haver adott egy szálat, és annyi. Nem jön be annyira, pipázni jobb(shiazoval), de ez is ki lett próbálva, és kész. Nincs szándékomba folytatni, nem jó. :(:D

14/F

2014. ápr. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 kohjack ***** válasza:
14 évesen szoktam rá 540-et sajnáltunk a kék Szofira mostmeg kicsit jobban megy sorom ezresért veszek marlborot
2014. okt. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!