Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha a cigaretta letüdőzése...

Ha a cigaretta letüdőzése közben valakinek néhányszor csípi a torkát akkor valószínű hogy nem jól tüdőzi le?

Figyelt kérdés
Továbbá még azt szeretném kérdezni hogyha valaki letüdőzi akkor mennyi ideig tudja lent tartani?

2012. júl. 9. 10:17
 1/6 anonim válasza:
Azért csípi mert erős..
2012. júl. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ezek szerint több mint valószínű hogy azért mert eddig gyengét szívtam mostmeg áttértem a közepesen erősre? .. a letüdőzéssel akkor nincs gond igaz?
2012. júl. 9. 10:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkább szokj le róla. Ha még nem szoktál rá annyira. Hidd el sok kellemetlenségtöl szabaditod meg magad. Sok év utána sokkal nehezebb leszokni mint eleve nem annyira rászokni.
2012. júl. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Letüdőzni úgy kell, hogy beleszívsz és veszel rá levegőt a szádon...


De tényleg nem érdemes rászokni,káros is, meg eléggé megdrágult..!

2012. júl. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Első vagyok.

Igen, azért mert erősebbet szívsz, mint eddig.

2012. júl. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
9 év után szoktam le lassan egy éve,viszont a napokban is azt álmodtam,hogy cigizek és elbactam az egész szenvedéses leszokást.Nagyon valóságos rémálom volt, brrrr...
2012. júl. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!