Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A haverjaim szerint gáz h...

A haverjaim szerint gáz h nemtüdőzöm le rendesen a cigifüstöt. Tényleg az?

Figyelt kérdés
szimplán fáj tőle a tüdőm, ezért nem is teszem, viszont a dohányzást élvezeem és kell...
2009. júl. 14. 09:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem tök mindegy, HOGY CIKI-E?? Így max nem tüdő- hanem gégerakot kapsz majd.
2009. júl. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
Szájrákot fogsz kapni.
2009. júl. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem inkább azon kellene gondolkodnod, minek dohányzol? Mert inkább az a ciki.

Egyébként csatlakozom az előttem szólok: ha letüdőzöd idővel tüdőrákot kapsz, ha nem, akkor száj és/vagy gégerákot.

Persze erre az okos haverjaid, akik szerint ciki nem letüdőzni a füstöt biztosan azt mondják majd, hogy hülyeség, mert ők csinálják már x ideje és nincs semmi bajuk.. Jah, most még..

És mi ez, hogy "viszont a dohányzást élvezeem és kell..." ? Mi az, hogy kell?? Valaki fegyvert nyom a fejedhez, hogy már pedig bagózzz??

Vagy ez valamiféle státusz szimbólum a haveri körödben? :) Ettől leszel "menő"?

Nem.

Inkább attól vagy ciki, hogy ilyenekkel foglalkozol, ahelyett, hogy az egészséged megőrzésén fáradoznál!

A cigaretta nélkül is elegendő méreg kerül nap mint nap a szervezetünkbe, miért "KELL" még a bagóval is növelni a rák meg az egyéb betegségek kialakulásának kockázatát??

Kicsit elgondolkodnék a helyedben! Persze úgy sem az én válaszom a mérvadó.. :S

2009. júl. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
98%
Az a ciki, hogy ennyire nincs egyéniséged. Most tényleg ezzel akarsz felvágni a haverjaid előtt? Ráadásul még csak menőnek sem tartanak, hanem ők is röhögnek rajtad.
2009. júl. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
20%

most mi a f@szt kezdtek el prédikálni a cigi káros hatásairól? ez a sok önkéntes leszoktató prédikátor álljon már le. senki sem ezt kérdezte, úgyhogy belehet fogni. a kérdésre válaszoljatok, ne prédikáló estet tartsatok...:S

amúgy sztem azért mondják h ciki, mertha már egyszer dohányzol, akkor dohányozzál, és ne csak ki-be fújogasd a füstöt. mert akkor minek dohányzol?

de ez a te döntésed, ahogy neked a jobb, a haverokkal nefoglalkozz.

2009. júl. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%

Az előttem szólónak üzenem..

A kérdésre válaszoltam! Az, hogy van véleményem, amit leírok, az téged ne zavarjon.

Tudod, szabad országban élünk, úgyhogy ne te akard már megmondani, hogy mit írjak, mit ne!

A stílusodból meg végképp vegyél vissza, mert emiatt még egyszer meg fognak pofozni.

2009. júl. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
3%

hamár a stílust kritizálod, kicsit gondolkodj el a te stílusodon. ha jól olvasom, egy erőteljesen kioktatós szöveget írtál a kérdés írójának. és a kérdés baromira nem arra vontakozott amit te írtál, a magad kioktatós stílusában.

és a dohányozni nem ciki.

2009. júl. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
71%

A "mi a f@szt kezdtek el prédikálni..; ..senki sem ezt kérdezte, úgyhogy belehet fogni" és hasonlókra gondoltam.. Szerintem az én kommentemben ehhez hasonló megnyilvánulást alig ha olvashattál.

Ez minősít téged.

Ha hallgattál volna, bölcs(ebb) maradtál volna.. :D

De tudod mit, legyen neked igazad, és legyek én a sz@r ember, hogy próbáltam jó tanácsokkal szolgálni valakinek, aki látszólag még nem rendelkezik kialakult egyéniséggel.

Ne válaszolj a kommentemre. Köszönöm.

És elnézést kérek a többiektől, hogy ez a "beszélgetés" itt ment végbe..

2009. júl. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
3%

de válaszolok :D

igen, az én stílusom bunkó volt, a tied nemvoltaz, nemis írtam ilyet. a tied egyszerűen csak kioktatós volt, amire a kérdező abszolút nemvolt kíváncsi, és nem igényel tőled kioktatást.

énmeg ezért vagyok bunkó, mert felb@sz az, h jönnek ide a nagyokosok és nemis a kérdésre válaszolnak, hanem csak oktatnak. ráadásul azzal az idegesítő kioktatós stílussal, h ő mennyivel jobb ember, mivel ő nemdohányzik, ő okos...

2009. júl. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Jézusom... hát elvagytok:D a KELL szó az arra utal, h függő vagyok magyarul.. szükségem van rá. -.- és nagyon nem a haverokrol vanszo:) egyedül szoktamrá elárulom.. és egy-két normális mondat válaszra vártam, de m1.. de azért köszi a válaszokat.
2009. júl. 15. 08:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!