Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elektromos vízipipa szenet...

Elektromos vízipipa szenet próbáltátok már? Nagyon ígéretesen néz ki.

Figyelt kérdés
[link]
2009. júl. 14. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Hűűűűű ez tök jó :)

Bár a pipafílinghez a szénbirizgálás is hozzá tartozik, nem? :)

2009. júl. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom még sosen próbáltam, de számomra elég furán néz ki, hogy egy drót lóg ki egy vízipipából:) Fura keveredése a tradíciónak és a modern kornak. De persze miért ne?:)
2009. júl. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jéé ugyan ilyen vizipipám van!!! csak nincs hozzá ilyen elektromos"izé" mondjuk ez olyan rossz hogy csak egy kérdést lehet feltenni óránlánt épp ezért kérdezném meg tőletek hogy szerintetek ártalmas-e a vizipipa<3???
2009. júl. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem annyira. Bár mindenki mást mond. Biztos nem egászséges de nem is annyira káros mint a cigi.
2009. júl. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Danny Boy válasza:
Az senkinek se merült fel h az elektromos szénből kilógó zsinór műanyagból van?? Tehát megolvad nagy hőhatására. Ne vegye meg senki gagyi kínai termék.
2011. ápr. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem meg nem olvad meg, mert nem ér közvetlenül hozzá ahol meleg.
2011. ápr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kb 1000 Ft-ot érne meg nekem. És annyit se ér... A műanyag 300 C fok alatt nem nagyon fog megolvadni. Gondolj bele, Vasaló és hajvasaló, 200 fok felett működnek műanyaggal. Ez meg valami 100 on égeti a glicerint, én inkább azon aggódnék, hogy ez nem elég meleg !
2011. júl. 31. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!