Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi baja lehet a vízipipámnak?

Mi baja lehet a vízipipámnak?

Figyelt kérdés

Törökországban vettem nemrégiben egy közepes méretűt.Adott a pasas hozzá ilyen Tanya nevű dohányt ami igazából nem is dohány hanem ilyen szárított gyümölcs féleség akar lenni.Tehát dohány egyáltalán nincs benne.

Epres ízű egyébként.

Ma összeraktam.Megtömtem a kerámiát,alufóliát tettem rá lyukakkal amiket fogpiszkálóval csináltam rá,majd az öngyulladó szenet rátettem miután meggyújtottam.

A probléma az,hogy füst jött belőle dögivel,de íz semmi.Mintha levegőt szívtam volna be,csak kilégzésnél jött ki egy rakat szép fehér füst.

Egy nagyon pici epres utóíze volt,de szerintem ez így nincs rendben.Amiket olvastam erről a Tanya-ról azt mondták,hogy sokkal erősebb íze van mint a sima dohányoknak.Szóval valaki tudna segíteni mi lehetett a baj?Annyit még,hogy eléggé meg volt olvadva.Alapból ugyebár ilyen nyálkás trutyi az egész,de ez 1 napig 35 fokos szobában volt víz mellett szóval még jobban megolvadt és tiszta dzsuva volt meg levet engedett.

Be is raktam a hűtőbe.Ez lehetett a baja?



2012. júl. 19. 13:00
 1/2 anonim válasza:
Ha a füst jön rendesen, akkor a dohánnyal lehet a gond. Próbáld meg más típussal. pl Nakhla. Sok sikert:)
2012. júl. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A Tanya egy sz*r, próbálj más dohányt.
2012. júl. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!