Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » E-dohányosok! Melyik a legjobb...

E-dohányosok! Melyik a legjobb nikotinmentes e-liquid?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb másfél hete letettem a cigit és gondolkodtam hogy "rászokom" az e-cigire.Ezt néztem ki:Joye 510 T3 starter Mi a véleményetek erről a fajta e-cigiről? Melyik lötyit ajánlanátok hozzá ami a legjobban visszaadja a dohányzás ízét és hatását (TH) nikotin nélkül(!!!)Fontos hogy nikotin nélkül mert magas a vérnyomásom és a nikotin még feljebb vinné.A nikotin nélküli e-dohányzás nem bántja a vérnyomást ugye?Nincs elvileg semmi hatása a szervezetre ugye?Köszi! Sziasztok !



2012. júl. 20. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
9%

Ha már hiányzik valami a szádból,az rossz jel:(Nem akarok beleszólni és papolni,csak tapasztalatból írom.Én amikor letettem a cigit,4 nap után vettem e cigit,amit magamnak töltöttem.De sajnos az ismerőseimnek lett igaza és visszaszoktam,pedig direkt azért töltöttem magamnak,hogy ne legyen benne nikotin és ne szokjak vissza.Az az igazság,hogy a dohányzást semmi sem pótolja,semmi másnak nincs olyan hangulata,mint egy szál ciginek.Amikor e cigiztem,olyan érzésem volt,hogy ez egy nagy rakás sz@r,csak hiányzik valami és folyamatosan pótolom és közben tagadok,hogy ez milyen jó,közben elhánytam magam az e cigitől már egy idő után,a kezembe se vettem.

Amúgy nikotinmentes lötty nincsen.Kerestem már és mindegyiknek elolvastam az összetevőit,de mindegyik oldalán ott volt,hogy 8 mg nikotint tartalmaz,közben nagy betűvel rá volt írva,hogy nikotinmentes.Meg ha épp nincs is ráírva,hogy van e benne nikotin,akkor is lehet,mert ki tudja,mit tesznek bele.Akkor lenne a legtisztább,hogyha gyógyszertárakban lehetne kapni e cigit,de ott valamiért nem lehet.Gondolom azért,mert nem egészséges.Ezért azt ajánlom,hogy magadnak töltsd,vagy olyan e cigit vegyél,amit lehet tölteni,mert akkor látod,hogy mi van benne és saját ízlés szerint tudod alakítani.Egy jó tanács:Az e health e cigiket kerüld,mert az a legsz@rabb.

2012. júl. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
először is szia! a készüléket amit kinéztél magadnak sokan dícsérik,árához képest nagyon jó eszköz :) nekem egy [link] ilyenem van; nagyon jól visszadja az ízeket,nagy füst,és jó TH,cserélhető kazánrész->olcsóbb javítani ha elromlik a patron. lötyiket venni én ezt ajánlom [link] nagyon jó liquidek és vannak különlegesek is :D az első válaszolóval nem értek egyet: ha úgy kezeled mint a cigit ,teljesen visszaadja,javítja az életminőséget stb...pl a reggel kávéhoz is nagyon jó :D legalább is nekem de hát nem vagyunk egyformák :D
2012. júl. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Meg fogom venni szerintem ezt a 510-est és kipróbálom,ha nem jó legfeljebb kuka!
2012. júl. 22. 08:06
 4/8 anonim ***** válasza:

Én az 1-es válaszolóval kezdeném:

Nem tudom, hol veszed a löttyöt nikotin mentesként, miközben rá van írva, hogy 8 mg nikotint tartalmaz. Gondolom, nem vetted meg, vagy csak otthon jöttél rá?


Kérdező: a második válaszoló korrekt felvilágosítást nyújtott, ezért csak annyival egészíteném ki, hogy az [link] e-cigaretta mintaboltja is van Dél Pesten, ahol íz alapján választhatsz.

Az e-cigi webshopjában, [link] rendelt elektromos cigaretta termékeket Pestlőrincen személyesen is átveheted, ha helyileg megfelelő.

Természetesen itt is megtalálhatóak a második válaszoló által ajánlott termékek.

2012. júl. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Elsőnek. Ha e-health-et vettél akkor ne csodálkozz rajta. Vagy valami fos kínai 5$-os e-cigit. Én egy éve rá se néztem az analógra mert normális minőséggel próbálkoztam.

És én az analógtól hányom el magam nem az e cigitől.

2015. jún. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Alice in Vapeland, California Vaping Company. Mind 2 prèmium e liqvid, és dràga. De teljessen más mint az olcsó kutyulmànyok. Sajna én nem engedhetem meg magamnak, csak ritkàn.
2015. szept. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért mert drága valami attól az még nem biztos,hogy a legjobb. Főleg ne futtassuk már ezt a köcsög usát. A legegézségtelenebbűl élő országok között van.
2016. febr. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

"Azért mert drága valami attól az még nem biztos,hogy a legjobb. Főleg ne futtassuk már ezt a köcsög USA-t. A legegészségtelenebbül élő országok között van."


Valóban azért mert valami drága még nem biztos hogy jó de, az sem biztos hogy nem éri meg az árát.


Én vettem egyszer egy erdei gyümölcsös Benzon cigit három szál után olyan hányingerem lett tőle... tömény túl édes és HIHETETLENÜL MŰ ÍZE van, az utóbbi volt a probléma. Csak most rendeltem E-cigit és még nem érkezett meg ezért nem tudom megmondani mekkora lehet a különbség egy olcsóbb és egy drágább E-liqvid között. Az tény hogy a szintetikus aromák ízát pár vegyület adja ezért "mű" ízük van, míg a a természetes aromák ízét több száz vagy ezer vegyület adja nincs kellemetlen zavaró mesterséges ízük. Viszont érhető hogy drágábbak természetes anyagokból vonják ki amikben kis mennyiségben található, a mesterséges aromákat meg laborban állítják elő tonna számra.


Nem vagyok ilyen "nagy Magyar" nagyívben teszek rá honnan van a cucc amit veszek amíg jó áron és jó minőségben kapom meg. Csak azért h politikusaink többet tudjanak "félre tenni maguknak" nem veszem meg ugyanazt Magyarországról 3X annyiért.

2016. dec. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!