Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Sziv valaki mentolos cigit?...

Sziv valaki mentolos cigit? Igaz hogy impotenciát okoz?

Figyelt kérdés
En ma szivtam el az elsőt sötetzöld pall mall. először furcsa erzes de utána nagyon jo...
2009. júl. 15. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
A nem mentolos is impotenciát okoz, károsítja a spermákat, nyugodj meg. Persze, nem egyik napról a másikra.
2009. júl. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Csacsiság nem okoz impotenciát a sperma károsodás és az impotencia 2 külön dolog. Ennek ellenére ne szokj rá mert én pl. 10 év után tudtam leszokni róla.
2009. júl. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Tényleg két külön dolog, de igenis, impotenciához vezet, mivel a hímvessző vérellátottságát csökkenti. És gondolj bele, hogy a dohányzás az összes szervre hatással van a bevitt káros anyagok miatt.

[link]

2009. júl. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Nem okoz jobban impotenciát, mint a rendes cigi, ez egy nagy tévhit :) Azért hiszik sokan ezt, mert régen (30-40 éve) a mentolos női cigi volt, és nem volt "férfias" azt szívni.

Amúgy én is évek óta mentolosat szívok, és semmi baj a potenciámmal :D

Jajj és a kötelező megjegyzés: necigizzmerazrossz.

22/F

2009. júl. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom el szoktad-e olvasni a cigin a kis fekete keretben lévő dolgokat!Tökmindegy, hogy impotens leszel-e vagy csak a spermáid lassulnak le, hogyha úgyis megfalsz tüdő és/vagy száj rákban.
2009. júl. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10%
én zöld bondot szívok, a kedvencem:) goldengate-be a zöld nem olyan jo, mert van egy kis kesernyés utóíze.
2009. júl. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
38%

barátom kb 16-20 éve szívja, igaz mnidenből sötétkéket: sophy, wice roy, golden gate

és napi háromnegyed vagy egy dobozzal szív, most 32 éves, semmi baja nincs tőle, potenciálisan jól működik, :) leteszteltem, a spermáival sincsenek gondok ki lett vizsgálva, pedig az anyukája hajlamos rákra, de ő sem a cigitől lett az, szal nem rákos, nem impotens, és még termékeny is, pedig olyan mint egy gyárkémény.

Najó vannak durvább bagósok is.

Szerintem az élelmiszerek ugynaolyan károsak ap otenciát tkeintve ésm inden mást, hisz kivonják a legtöbb ételből az ásványi anygaot, vasat, vitaminokat, valamint tele vannak tartósítószerrel, csupa E betüs dolgokkal,

minden lehet gyilkos a szervezetnek, ha valaki nem bírja, immunitás kérdése. Aki idegeskedik az hamarabb meghal agyvérzésben.

a cigi amugyis leviszi a vérnyomást, és a barátomnak mnidigis magas meg ugrál, de azelőtt is ilyen ovlt neki,

szal semmi hatással nincs rá. Közrejátszik az idegállapot is, meg a nagy hőség, a sportolók előbb meghalnak a túlterhelésbe, kialvatlanságba, még kakoris ha nem szednek doppingot és egyéb steroidokat, ja és a legtöbb nem igizik, nem iszik, nem is ovlt soha beteg és tök sportos, és fiatal emberek. (18-30)

2009. aug. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!