Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Joye 510 Elektromos Cigiből...

Joye 510 Elektromos Cigiből megér 2 db 10000 ft-t? Illetve akinek volt/van, mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés

2012. júl. 23. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem e-Go van. Az megéri a 13000-et a 2db.
2012. júl. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van belőle sok féle. Milyen aksi van hozzá, milyen tank, milyen töltő stb.?

Itt (kivéve a díszdobozost) mind olcsóbb 10 ezernél:

[link]

Nekem EGO-m van, 1100 mAh-ás aksival (szivar méretű).

Ezek a Joyce-ok vékonyak, mint egy cigi, de ennek megfelelően maximum 280 mAh-ás a legizmosabb aksija (a hosszú). Így sokszor kell tölteni, hamar lemerül és pár hónap alatt elmegy a 300 töltés, amit bír! Az EGO (1100) majdnem egy napig bírja egy töltéssel, rendszeresen használva!

A Joyce-ra is szerelhető sokféle porlasztó, patron és kazán, de azokat, amik erőteljes ízt vagy füstöt tudnak csinálni ez a gyenge aksi nem nagyon bírja meghajtani.

Szóval attól függ mire kell, az egyszer használatos gagyiknál mindenképpen sokkal jobb a Joyce, egyszer lehet én is veszek egyet ünneplőnek (esküvőre, vagy mit tudom én!)!

2012. júl. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]


Én erre gondoltam, ketten vennénk és vennénk hozzá még 1 töltőt, ami 1500.

így lenne kerek egy 10-es.

Nem használnám sokat. napi 3-4 szál cigit szívok.

2012. júl. 23. 15:32
 4/6 anonim ***** válasza:
A kettő közül az egyik aksi rövidebb és még gyengébb (180 mAh). Amelyikőtök azt választja, az kb. minden egy-két "szál" után teheti töltőre, ami legalább másfél óra!
2012. júl. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Napi 3-4 szál cigit szívunk. elég lesz.
2012. júl. 25. 20:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Majd 1 hónap múlva mondd, hogy elég lesz a kicsi akksi. Majd meglátod milyen jó pöfékelni nikotin, cigiszag nélkül büntetlenül. Én is így kezdtem...
2012. júl. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!