Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A sodort vagy a gyári cigi az...

A sodort vagy a gyári cigi az egészségtelenebb?

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 20:11
1 2
 1/16 anonim válasza:
mind2....
2012. júl. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Problem? ***** válasza:
Szerintem a sodort,az már teljesen koporsószeg kategória aminél már nincs lejjebb.
2012. júl. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
szerintem meg a sodortba legalább jobban tudod, hogy mit teszel bele.. főleg ha mondjuk házi dohányból csinálod. ott is lehet gyengébbet csinálni. pl sodortnál vehetsz olyan papírt, ami nincs tele festékkel, nincsenek rá kis vonalak festve, szóval legalább a festék égéstermékét nem szívod be. nyállal ragaszhatod össze, nem kell ragasztó égéstermékét szívni. és még sorolhatnám
2012. júl. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
m
2012. júl. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Mit érdekel téged az,hogy melyik az egészségtelenebb ha egyszer úgyis rontod az egészségedet?

nem értem a logikádat. jó mindegy.....

2012. júl. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Sodort.De ami annál is rosszabb,az a töltött ciginek a dekkjének a dekkje.:D
2012. júl. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
akkor asszem rosszúl fogalmaztam mert én a töltöttre gondoltam nem a sodortra :d
2012. júl. 27. 22:18
 8/16 anonim ***** válasza:

Tisztelt kérdező,tisztelt válaszadók.


Elárulom nagyon nagy tévedésben van mindenki.A gyári cigaretta sokkal károsabb az egészségre,mivel belekerülnek plusz sok olyan vegyi anyagok,amiknek elvileg a adohányban semmi keresnivalója nincsen.És ezt egy orvos ismerősöm mondta, a feleségemnek amikor terhes volt és megkérdezte hogy melyik gyári cigarettára álljon át,mert sodort cigarettát szívott addig.És ő mondta,hogy maradjon a sima házi készítésű ciginél,mert a gyári cigaretta sokkal károsabb.

2012. júl. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
naugye, énis ezt mondtam, egy otthon készítettbe legalább tudja az ember, hogy mit rak.
2012. júl. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Kri76 ***** válasza:
100%
A terhes nő kérdezte, h melyik cigarettára álljon át?... Gratulálok.
2012. júl. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!