Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohánytermesztés otthon?

Dohánytermesztés otthon?

Figyelt kérdés

szeretnék dohányt termeszteni otthon( kis mennyiségben csak magamnak) és arra lennék kíváncsi hogy hogyan kell vagy hol tudom emgnézni hogy hogyan kell...

ha valaki segítene megköszönném

találtam egy honlapot de nem értettem illetve ez elég nagy mennyiséggel írja le a dolgokat..

"Ebben az idôszakban az optimális hômérséklet 20-300C"

a 300ban a második nulla ezt a jelet akarja helyetessíteni °?

előre is köszönöm:)

ja és itt a link

[link]



2012. júl. 29. 23:46
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
hogy szerzel növényt? Mert magánszemélynek tilos termeszteni. Ki is kell szárítani, meg minden
2012. júl. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%
Adócsalásnak minősül, ha termesztesz mert nem fizetsz jövedéki adót. Amúgy meg elég sok gond van vele én úgy hallottam.
2012. júl. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Elvileg tilos lenne a termesztése, de nem hinném, hogy ez miatt rád küldik a TEK-et. Én magokat falusi ismerőstől kaptam, azzal kísérleteztem. Otthon, lakásban termeszteni esélytelen, bármekkora cserépbe is ülteted, abból nem sok minden fog kinőni, sok föld kell neki és nagy hely. Régen általában kukorica közé ültették, az elég magas, hogy takarja a kíváncsiskodók elől.

Még annyit tennék hozzá, hogy szívtam már jó falusi dohányt, ami se pácolva, se fermentálva, csak kiszárítva volt. Hát nem semmi élmény, köpködtem utána rendesen :)

2012. júl. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 norbi77777 válasza:
100%
Üdv szivsen adok magot vagy palántát vagy dohányt ...
2014. jún. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 andris2236 válasza:
Szia! A dohány termesztése mint növény nem minősül bűncselekménynek kishazánkban. Amint viszont elkezded szárítani a levelét az már baj. HA még mindig érdekel a dolog szívesen segítek ;)
2023. szept. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!