Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Életemben először dohányoztam...

Életemben először dohányoztam (egy miniszivart -cigarillot- szívtam) és nem szabadna letüdőzni elvileg, de letüdőztem jó párszor, majd megfulladtam a köhögéstől. Normális ez ilyenkor?

Figyelt kérdés

És ezek után, ha majd sima cigit szívok, akkor már nem fogok így szenvedni annak a tüdőzésével? Kb. 1 órája szívtam el, most meg émelygek kicsit, rossz a gyomrom.

Holnap este már könnyebben fog menni?


2009. júl. 18. 01:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért akarsz rászokni ezekre? Nagy barom lennél ha a társaság miatt rászoknál. ha nem bírod minek erőltetni?
2009. júl. 18. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Mivel a szivarban nincs szűrő, ezért természetes hogy ha a füstjét letüdőzöd, várható a fulladásos halál. Persze hozzá lehet szokni, csak tropára megy a tüdőd.


A cigi elszívásakor is köhögőroham várható tüdőzésnél, mivel a szervezeted nincsen hozzászokva, hogy ilyen új módszerrel próbálod mérgezni :) Ha nagyon ellenkezik (gyomortáji fájdalom, erős köhögés, émelygés, hányinger, hányás), akkor ne is erőltesd. Neked is jobb, ha nem szoksz rá, és a pénztárcádnak is. Saját tapasztalat.

2009. júl. 18. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nos rájöttem, hogy (bár létezik filteres miniszivar) ez bizony filter nélküli volt, még szép, hogy majd megfulladtam, ez még egy gyakorlott dohányosnak is húzós, nem hogy egy életében először (!) dohányzónak.
2009. júl. 18. 23:25
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
úrsiten!! neharagudj, ha úgy jön ki hogy b@szogatni akarlak, de te most kajak rá akarsz szokni a cigire?normális vagy? mit meg nem adnék azért, ha nem cigiznék, nemhogy itt rá akarjak szokni....Ezt sűrgősen felejstd el.
2009. júl. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
most megfogalmazódik bennem sokminden az "első" dohányzás témakörben de csak annyit mondok: IDIÓTA
2010. jún. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!