Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Fehér vs. Barna szűrő?!...

Fehér vs. Barna szűrő?! Lehetséges, hogy a fehér kaparja a torkomat?

Figyelt kérdés
eddig párszor úgy éreztem.. kék multinál, kék bondnál..

2012. aug. 3. 01:34
 1/6 anonim válasza:
63%
Figy. sztem nem a szűrő színe határozza meg h milyen a cigi.... a Bond amúgyis az a kemény ,durva cigi, ahol a szűrő nem sokat segít. A multi meg az a minőségi ahol a szűrő többet szűr....bár sokan panaszkodnak h a multi kaparja a torkukat, de én még 4 év alatt nem éreztem különbséget multi meg bond között....
2012. aug. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
de ha mégis akk javítsanak ki
2012. aug. 3. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem az maga a két cigi közt, nincs sok különbség.. csak érzem, hogy mindekttő kaparja a torkomat..sőt .. amiket szívtam fehér szűrősöket egy-két szívásnál éreztem.. régebben szívtam baran szűrőset csak arra már nem emlékszem..hogy kapart vagy sem
2012. aug. 3. 02:18
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy a színnek van e valami lényege, de ezt én is nyugodtan elmondhatom, hogy a barna szűrő nekem is sokkal jobban izlik.
2012. aug. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
fehér multival kezdtem kaparta a torkom kipróbáltam a kéket semmit nem éreztem
2012. okt. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

ez azért lehet mert szintől függetlenül lehet az a szűrő szivacs vagy aktív szénszűrős


a szivacs az csak szivacs :)

az aktív szenes azmeg jobban megszűri a füstöt ezért annál nemkapar anyira.


mellesleg ugytudodkideriteni hogy meik aktív szenes hogy széjelszeded a szűrőt és ha kis fekete pontok vannak benne akkor szenes

2013. dec. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!